Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. liepos 19 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 
 
Naujienos
Padėkota darbštuoliams pedagogams

   Ketvirtadienio popietę Šaltinio progimnazijoje buvo pagerbti rajono mokyklų mokytojai, parengę savo gabiausius mokinius šiais mokslo metais dalyvauti 25 dalykų olimpiadose (dalyvavo apie 500 mokinių) ir maždaug 65 konkursuose (dalyvavo apie 4000 mokinių). Ne vienas jų ugdytinių tapo šių olimpiadų ir konkursų nugalėtojais bei prizininkais.

   Savivaldybės meras Andrius Bautronis ir Švietimo pagalbos tarnybos direktorė Reda Kunickienė įteikė padėkas, gėlių kiekvienos ugdymo įstaigos mokytojams už paaukotą laiką, papildomą darbą ir dideles pastangas, kurių dėka jų ugdytiniai tobulėjo, pademonstravo brandžias žinias olimpiadose ir konkursuose. Taip pat buvo padėkota ir aktyviausiems Švietimo pagalbos tarnybos darbuotojams bei mokyklų vadovams už organizacinį darbą.

   Renginys, kuriame dalyvavo Savivaldybės mero pavaduotojas Kęstutis Užemeckas, Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus specialistai, buvo spalvingas, nuotaikingas – nudžiugino įvairių meno sričių atstovai.

  

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.