Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt

2020 m. spalio 28 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 

 
  

 
 
Naujienos
Raseinių rajono savivaldybei – „Europos burių“ apdovanojimas

   Iš Vilniuje vykusių „Europos burių“ apdovanojimų Raseinių rajono savivaldybė parsiveža pergalę. Raseiniams atiteko „Europos burių“ apdovanojimas. Kategorijoje „Už investicijas į atsinaujinimą“ geriausiu pripažintas Raseinių rajono savivaldybės įgyvendinamas projektas „Raseinių m. prekyvietės ir viešųjų erdvių modernizavimas“.

  Projekto tikslas – sudaryti palankias sąlygas paslaugų sektoriui, verslui, prisidėti prie gyvenimo kokybės ir aplinkos gerinimo, didinant centrinės Raseinių miesto dalies patrauklumą. 

   Projekto įgyvendinimo metu sutvarkyta viešoji erdvė tarp Vytauto Didžiojo, Žemaitės ir V. Grybo gatvių bei atnaujinta Raseinių miesto prekyvietė, sudarant sąlygas smulkiajam verslui. Naujoji turgavietė Raseiniuose pradėta statyti praėjusių metų pradžioje. Jau dabar vienoje moderniausių šalies turgaviečių vyksta ne tik prekyba, bet ir plėtojama aktyvi kultūrinė veikla.

   „Europos burės“ – konkursas, kurio metu renkami geriausi Europos Sąjungos struktūrinių fondų Lietuvoje projektai. „Europos burių“ rinkimuose siekiama įvertinti ir visuomenei pristatyti didžiausias vertes žmogui, kraštui, visuomenei ir valstybei kuriančius ES fondų investicijų finansuojamus projektus.

   Šiais metais LR Finansų ministerija apdovanojimus organizuoja jau dvyliktąjį kartą. Renginio metu buvo įvertinti geriausi projektai aštuoniose nominacijose. 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.