Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2017 m. gruodžio 14 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8093525
Šiandien: 304
Dabar: 52
Prenumerata

   
   Š. m. gruodžio 14 d. 10 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje II a. įvyks Raseinių rajono savivaldybės 8-ojo šaukimo tarybos 42-asis posėdis. /Darbotvarkė/

   Š. m. gruodžio 28 d. 10 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje II a. įvyks Raseinių rajono savivaldybės 8-ojo šaukimo tarybos 43-asis posėdis.

Naujienos
 
   2017-12-13  Visuomeninė organizacija Pašaltuonio bendruomenė „Šaltuona“ įgyvendino projektą

   „Bendruomenės veiklos stiprinimas“. Pateikus paraišką Raseinių rajono savivaldybės administracijai pagal 2017 m. nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017-2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“, buvo gauta 415 Eur. Už juos bendruomenė „Šaltuona“ įsigijo palapinę 4x6 m. ir žirkles-benzininį genėtuvą.

Plačiau
 
   2017-12-13  Gintaro kaimų bendruomenė įgyvendino projektą

   Gintaro kaimų bendruomenė teikė paraišką nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos gerinimo 2017-2019 metų veiksmų plano įgyvendinimui (pagal 2.3 priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ ) ir įvykdė projektą „Gyventojų poreikių gerinimas“. Gintaro kaimų bendruomenei buvo skirti 318,75 Eur, už kuriuos įsigijome kriauklę su spintele, veidrodį ir klozetą. Trūkstamas lėšas vidaus tualetui suremontuoti bendruomenė panaudojo iš sukauptų nario mokesčio lėšų. Įvykdžius šį projektą, pasikeitė patalpos estetinis vaizdas, sudarytos geresnės sąlygos naudotis šiomis patalpomis. Projekto rezultatais pasinaudos visi bendruomenės žmonės renginių metu.

Plačiau
 
   2017-12-13  Eglutės įžiebimas Gintaro kaimų bendruomenėje

   Kaip ir kiekvienais metais Gintaro kaimų bendruomenė turi tradiciją įžiebti kalėdinę eglutę. Gruodžio 9 d. gausus būrys gintariškių susirinko į bendruomenės namus. Vyko puikus šventinis vakaras, kurį vedė bendruomenės narys Kęstutis, grojo gyva muzika. Visi linksminosi, žaidė žaidimus, dainavo. Bendruomenė dalyvauja „Eismo saugumas bendruomenėse“ konkurse, todėl bendruomenės pirmininkė išdalino visiems po atšvaitą ir palinkėjo saugiai sugrįžti į namus. Už paramą ruošiant renginį dėkojame UAB „Danspin“ direktoriui R. Kunickui. Įžiebę eglutę, lauksime gražiausios metų šventės – šv. Kalėdų.

Plačiau
 
   2017-12-13  Jaunimo informavimo paslaugos: pasidalink savo patirtimi ar nuomone!

   Sakai, dar viena apklausa? Taip, bet jaunimo informavimo darbuotojams ji itin svarbi ir kitokia – šįkart norime kartu su jaunais žmonėmis kurti pokyčius Lietuvoje ir visoje Europoje! 

Plačiau
 
   2017-12-13  Aptarė projektų eigą

   Vakar vyko pasitarimas dėl vykdomų projektų eigos, kuriame dalyvavo Savivaldybės meras Algirdas Gricius, administracijos direktorius Remigijus Ačas, už projektus atsakingi specialistai.

Plačiau
 
   2017-12-12  Pas merą viešėjo Seimo nariai

   Pas Savivaldybės merą Algirdą Gricių ir mero pavaduotoją Gitaną Rašimienę viešėjo Seimo nariai Irena Degutienė ir Vytautas Juozapaitis. Susitikime su parlamentarais taip pat dalyvavo Savivaldybės administracijos direktorius Remigijus Ačas ir Tarybos narys Sigitas Vaičius.

Plačiau
 
   2017-12-11  Betygališkiai džiaugiasi pirtimi ir nuveiktais darbais

  Praėjusio penktadienio popietę Savivaldybės meras Algirdas Gricius ir mero pavaduotoja Gitana Rašimienė skubėjo į Betygalą, kur vyko renovuotos pirties atidarymas. Kaip pamename, šiemet sausį UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“ priklausiusią miestelio pirtį nusiaubė gaisras. Nežinia, koks likimas butų ištikęs liepsnų nuniokotą pirtelę, jei ne kaimų bendruomenė „Betygala“, kuri išreiškė norą perimti padegusį turtą. Savivaldybės taryba perdavė bendruomenei pirtį pagal panaudos sutartį, po to skyrė ir 5 tūkst. Eur jos remontui. Aktyvūs bendruomenės žmonės įdėjo daug darbo, pastangų ir savomis rankomis prikėlė pirtelę naujam gyvenimui. Atidarymo ceremonijoje Savivaldybės vadovai perkirpo simbolinę juostelę ir buvo pakviesti pasigėrėti suremontuota, atjaunėjusia pirtimi, kuri vietos gyventojų mėgstama ir lankoma.

Plačiau
 
   2017-12-11  „Naują giesmę Tau sukursiu, kad Tavo namuose būtų gera ir jauku...“

   Kauno arkivyskupijos kurija ne vieni metai parapijų bendradarbiams organizavo, vykdė mokymus - ugdymo seminarus ir rekolekcijas „Bažnyčios misijos džiaugsmai ir iššūkiai“.

Plačiau
 
   2017-12-11  „Kartu vienoje šviesoje...“

   Sniegu pasipuošusį Advento laukimo rytmetį Neįgaliųjų dienos užimtumo centre susitiko diabetu sergančių žmonių bendrija ir Šiluvos gimnazijos bei Raseinių meno mokyklos Šiluvos skyriaus mokiniai. Skambėjo vokalinė muzika, ją atliko solistai Beatričė Mažeikaitė ir Lukas Baltrušaitis, mokinių choras ,,Šiloja“. Mintimis, pamąstymais apie vieną gražiausių laiką gamtoje ir žmogaus gyvenime dalijosi muzikos mokytoja Jolita Oržekauskaitė. Fortepijoninės muzikos atlikėjais tapo Rimantė Mitkevičiūtė, Lukas Baltrušaitis, Gabija Masiulytė, Kamilė Petrauskaitė, Juventa Navickaitė, Erika Laurinaitytė, Agnė Petrauskaitė.

Plačiau
 
   2017-12-11  Įžiebta miesto eglė

   Gruodžio 8-ąją, penktadienį, Raseinių Žemaičio aikštė nušvito šventinėmis spalvomis. Gausiai susirinkusiems raseiniškiams Raseinių rajono kultūros centras dovanojo teatralizuotą šventę-pasaką su dainomis, šokiais, didelių ir mažųjų atlikėjų pasirodymais. Netruko atskubėti ir Kalėdų Senelis, kuris, Savivaldybės merui Algirdui Griciui pasveikinus susirinkusiuosius ir davus startą, įžiebė eglę, o dangų nutvieskė šventiniai fejerverkai.

Plačiau
 
   2017-12-11  Kaimo bendruomenių atstovai lankėsi Plungės rajone

   Raseinių rajono savivaldybės Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyrius gruodžio 7 d. pakvietė rajono kaimo bendruomenių atstovus į išvyką po Plungės rajoną. Bendruomenių atstovai lankėsi Žemaičių dailės muziejuje, susipažino su Plungės išmaniuoju parku, laikrodine-oranžerija. Įdomu buvo klausytis ir Platelių dvaro istorijos, lankytis kaukių muziejuje. Susitikime su Plungės rajono Žemaičių Kalvarijos seniūnijos bendruomenės „Gardai“ atstovais, bendruomenės pirmininkas Bronius Kleinauskas papasakojo apie bendruomenės veiklą, vykdytus projektus. Bendruomenė yra pati veikliausia rajone, turi įsirengusi pirtį, bendradarbiaudami su Baltijos paramos fondu dovanojo gyventojams gyvulius, triušius, bulves. Žemaičių Kalvarijos seniūnijos bendruomenė „Gardai“ yra paruošusi ir įgyvendinusi artezinio gręžinio ir vandens tiekimo sistemos įrengimo Rotinėnų kaime projektą SAPARD lėšomis.

Plačiau
 
   2017-12-11  Įgyvendintas projektas „Viešųjų erdvių sutvarkymas ir pritaikymas gyventojų poreikiams“

   Planuodamos rengti 2017 m. Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo pagal 2.3 priemonę ,,Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ paraišką, Šiluvos seniūnijos išplėstinėje seniūnaičių sueigoje kaimų bendruomenei „Lyduvėnai“ buvo skirta 378,00 Eur vejapjovei įsigyti.

Plačiau
 
   2017-12-11  Mirklių bendruomenė lankėsi Blinstrubiškių socialinės globos namuose

   Raseinių rajono Mirklių kaimo bendruomenė gruodžio 9 d. lankėsi Blinstrubiškių socialinės globos namuose, kur atvežė ,,Džiaugsmo valandėlę“ ir lauktuvių tortą. Bendruomenės pirmininkė Gražina Andraitienė supažindino su Mirklių kaimo bendruomenės veikla ir pasveikino su artėjančiomis šventėmis, taip pat gerų švenčių palinkėjo Mirklių bendruomenės kaimo kapelos vadovas Konstantinas Kružikas. Renginio metu globos namų gyventojai klausėsi bendruomenės kapelos atliekamų kūrinių, pertraukėlių metu Irena Ambrulaitienė deklamavo eilėraščius. Patys aktyviausieji buvo apdovanoti Irenos Būzienės rankdarbiais.

Plačiau
 
   2017-12-11  Pašešuvio kaimo bendruomenė įgyvendino projektą

   Pašešuvio kaimo bendruomenė 2017 m. rugsėjo – gruodžio mėn. įgyvendino projektą „Balčios upės pakrantės pritaikymas vasaros poilsiui“. Projektas įgyvendintas pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“. Bendra projekto vertė – 1150 eurų. Bendruomenei įgyvendinus projektą, viešoji erdvė paversta jaukia poilsio zona, sukurta estetiška aplinka, prieinama visiems Nemakščių seniūnijos gyventojams, ji pritaikyta vasaros poilsiui ir laisvalaikio praleidimui prie vandens telkinio. Iškirsti menkaverčiai krūmai ir medžiai, įsigyta ir pastatyta ąžuolo masyvo sūpynė, stalas, suolas, šiukšliadėžė. Tikimasi, kad teritorijos sutvarkymas prisidės prie Pašešuvio kaimo bendruomenės bei Nemakščių seniūnijos gyventojų gyvenamosios aplinkos kokybės gerinimo.

Plačiau
 
   2017-12-11  Meras susitiko su seniūnais

   Šiandien Savivaldybėje vyko kassavaitinė rajono seniūnų sueiga, kurioje dalyvavo ir Savivaldybės meras Algirdas Gricius. Išklausęs seniūnų sueigos darbotvarkės, meras išsakė savo pastabas dėl seniūnų keliamų klausimų. Seniūnai pageidauja, kad seniūnijose būtų didinamas etatų skaičius, t. y. UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“ kapinių sargai taptų seniūnijų darbuotojais, atsakingais už įvairius ūkinius reikalus. Meras tokiems seniūnų sumanymui nepritarė, nes nemato pagrindo ir reikalo didinti Savivaldybės administracijos etatų skaičiaus, juolab kad ir Vyriausybės bei Seimo nuostata – mažintini, o ne didinti viešojo sektoriaus etatų skaičių, todėl Savivaldybė negali eiti priešingu keliu. Meras patarė seniūnams dėl ūkinių darbų labiau bendradarbiauti su komunalininkais.

Plačiau
 
   2017-12-11  Kalėdinėje NVO labdaros mugėje dalyvavo ir Raseinių rajono kaimo bendruomenių atstovai

   Gruodžio 10 dieną Vilniuje, S. Daukanto aikštėje, vyko kalėdinė nevyriausybinių organizacijų labdaros mugėje „Už saugią Lietuvą“. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė bendravo su mugės dalyviais, apžiūrėjo ir įsigijo rankų darbo kalėdinių suvenyrų. Pasak šalies vadovės, mugėje susitelkę nevyriausybininkai, savanoriai, bendruomenės yra arčiausiai žmonių, todėl geriausiai žino, kokios pagalbos kam reikia. Tai – tikrieji socialinių permainų lyderiai. Dalyvių ir lankytojų pilna mugė – geriausias įrodymas, kad šalyje daugybė geros valios žmonių, kurie gali ir nori padėti kitiems, moka dalintis tuo, ką turi, ir supranta atsakomybę už kiekvieną savo krašto žmogų.

Plačiau
 
   2017-12-11  Projektas Viduklės seniūnijoje įgyvendintas

   Viduklės seniūnijos išplėstinėje seniūnaičių sueigoje, kurioje patariamojo balso teise dalyvavo ir bendruomenių atstovai, keturios bendruomenės nutarė solidarizuotis bendrai veiklai planuojant rengti 2017 m. Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo pagal 2.3 priemonę ,,Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“, patvirtintą veiklą pagal aprašo 24.6 punktą – bendruomenės akcijos ir iniciatyvos, skirtos viešųjų erdvių aplinkos kokybei gerinti.

Plačiau
 
   2017-12-11  Edukacinė išvyka-seminaras

   Gruodžio 7 d. rajono metodinių būrelių pirmininkams vyko edukacinė išvyka-seminaras „Mokytojo profesinis augimas“ Kėdainiuose, kurį organizavo Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba. Lektorius – Henrikas Vaicekauskas, Kėdainių švietimo pagalbos tarnybos direktorius. Pedagogai, lydimi gido, turėjo galimybę pasivaikščioti po šventiškai pasipuošusį Kėdainių senamiestį.

Plačiau
 
   2017-12-08  Brangi vardu ir strategiškai svarbi aikštė atgims laiku

   Kelios dienos Nepriklausomybės gynėjų aikštėje buvo nematyti rekonstrukcijos darbus pradėjusių UAB „Raseinių statyba“ darbuotojų, neburzgė technika, todėl jau pasigirdo kalbų, kad rangovas neva pasirodė ir dingo, o tuščias, iškapstytas, beveik be medžių ir krūmų objektas paliktas nežinia kuriam laikui.

Plačiau
 
   2017-12-08  Radviliškyje – naudinga patirtis ir svetingumas

   Stiprindami bendradarbiavimą su kitų rajonų kolegomis, ieškodami jų gerosios patirties ir atskleisdami savąją, raseiniškiai seniūnai apsilankė Radviliškio rajono savivaldybėje. Šiltas kaimynų priėmimas, dalykiškos diskusijos apie seniūnijų savarankiškumą, jų ateitį, vykdant šių metų pradžioje įsigaliojusį Vietos savivaldos įstatymo pakeitimą – seniūnijoms likti savivaldybių administracijų filialais ar pereiti į biudžetinių įstaigų statusą – buvo naudingos ir šio pasitarimo šeimininkams, ir svečiams.

Plačiau
 
   2017-12-08  Padovanok draugui dovaną

   Gruodis - šventinis mėnuo. Visi nekantriai laukiame šv. Kalėdų. Jų belaukdami Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos pirmokėliai ir antrokėliai kartu su mamomis pasipuošė savo klases, įžiebė kalėdinę eglutę gimnazijoje, parašė laiškus Kalėdų seneliui ir nusprendė susirasti naujų draugų. Todėl labai apsidžiaugėme, kai su mumis susitikti sutiko Raseinių vaikų globos namų vaikai. Norėjome naujiems draugams padovanoti kažką įdomaus ir neįprasto. Pirmiausiai parašėme linkėjimus, kuriuos įdėjome į balionus. Tai buvo mūsų susipažinimo dovanėlė.

Plačiau
 
   2017-12-08  Savivaldybės vadovai Norvegijos ambasados renginyje

   Vakar Norvegijos ambasada Vilniuje pakvietė Lietuvos savivaldybių vadovus, Seimo narius, Vyriausybės pareigūnus, verslo atstovus, nevyriausybines organizacijas ir kultūros įstaigas paminėti 2009 -2014 metų EEE ir Norvegijos paramos Lietuvoje laikotarpio pabaigą. Sėkmingų rezultatų aptarime-konferencijoje dalyvavo ir Raseinių rajono savivaldybės meras Algirdas Gricius ir mero pavaduotoja Gitana Rašimienė.

Plačiau
 
   2017-12-08  Alėjų kaimo bendruomenė metus užbaigia dviem įgyvendintais projektais

   Metų pabaiga Alėjų kaimo bendruomenėje išties darbinga – galime pasidžiaugti dviem sėkmingai įgyvendintais projektais. Birželio mėnesį bendruomenė teikė projekto „Kanceliarinių ir ūkinių prekių įsigijimas bei apmokėjimas už sunaudotą elektros energiją“ paraišką Raseinių rajono savivaldybės Kaimo plėtros programos lėšoms gauti. Projekto įgyvendinimo metu įsisavinome 300 Eur paramą ir įsigijome bendruomenės veiklos vystymui trūkstamų kanceliarinių priemonių (įvairių spalvų ir formatų popieriaus, rašymo priemonių, rėmelių) ir bendruomenės patalpoms prižiūrėti trūkstamų ūkinių prekių (kibirų, šluotų, valymo priemonių bei buitinės chemijos). Taip pat šio projekto lėšomis Alėjų kaimo bendruomenė padengė išlaidas, susidariusias už 2017 m. Alėjų kaimo bendruomenės namuose sunaudotą elektros energiją.

Plačiau
 
   2017-12-08  Sausį startuos projektas „Kompleksinės paslaugos šeimai“

   Nuo 2018 m. sausio 2 d. Raseinių rajono savivaldybėje startuoja projektas „Kompleksinės paslaugos šeimai“. Projektą įgyvendins VšĮ Raseinių socialinių paslaugų centras, asociacija „Ramonų kaimo bendruomenė“, asociacija „Užkalnių kaimo bendruomenė“, asociacija Žaiginio bendruomenė „Bitupis“, sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Raseinių viltis“ ir asociacija „Raseinių krizių centras“. Projekto metu bus įgyvendinamos šios veiklos: pozityvios tėvystės mokymai, šeimos įgūdžių ugdymo ir sociokultūrinės paslaugos, vaikų priežiūros paslaugos, paslaugų šeimai teikimo organizavimas ir koordinavimas.

Plačiau
 
   2017-12-07  Dėl apylinkių ir apygardų administracinių teismų reorganizacijos

   2016 m. birželio 23 d. buvo priimtas Lietuvos Respublikos teismų reorganizavimo įstatymas Nr. XII-2474, pagal kurį nuo 2018 m. sausio 1 d. šiuo metu esantys 49 apylinkių teismai bus sujungti į 12 apylinkių teismų, o 4 apygardų administraciniai teismai Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje bus sujungti į vieną Regionų apygardos administracinį teismą (po sujungimo reorganizuojami teismai, kaip juridiniai asmenys, pasibaigs).

Plačiau
 
Skelbimai
 
   2017-12-13  Informacija apie numatomą priimti Tarybos sprendimą

   Parengtas sprendimo projektas Dėl naujo gatvės pavadinimo Ramonų kaime suteikimo, gatvės Kasbaraičių k. pratęsimo ir esamos gatvės Anžilių kaime geografinių charakteristikų pakeitimo ir sutrumpinimo.

Plačiau
 
   2017-12-12  Rengiamas miesto šventinio papuošimo konkursas

   Raseinių miesto seniūnija rengia miesto šventinio papuošimo konkursą „Ruošiantis Šv. Kalėdoms ir Naujiesiems metams“.

   Raseiniškiai kviečiami papuošti savo aplinką - pastatų fasadus, vitrinas, balkonus ir teritorijas prie namų ir darboviečių bei padovanoti gerą kalėdinę nuotaiką visiems.

Plačiau
 
   2017-12-11  Kalėdinė akcija „Džiaugsmas kiekvienam“

   Gruodžio 18 d. 15.30 val. vyks Raseinių meno mokyklos teatro „Svajoklis“ kalėdinė akcija „Džiaugsmas kiekvienam“ prie Raseinių meno mokyklos ir šventinės miesto eglutės.

Plačiau
 
   2017-12-07  Skelbimas

   Siekiant padėti teisingai įgyvendinti įstatymų nuostatas, 2017 m. gruodžio 15 d. 11 val. organizuojama konferencija „Lyčių lygybė ir nediskriminavimas“. Konferencija vyks Raseinių rajono savivaldybės administracijos didžiojoje salėje (II a.).

Plačiau
 
   2017-12-03  NVŠ programų akreditavimas 2018 m.

   Kviečiame teikėjus akredituoti neformaliojo vaikų švietimo (toliau - NVŠ) programas. NVŠ programų teikėjai, kurių programų atitiktis nustatyta iki 2018-05-31 (ar ilgiau) Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriui rašo prašymą, dėl programos vykdymo pratęsimo iki 2018 m. gruodžio 18 d.

Plačiau
 
   2017-12-03  Informacija apie pradedamą rengti techninį projektą ir planuojamos ūkinės veiklos potencialios vizualinės taršos nustatymo vertinimą
 
   2017-11-20  Dalyvaukite kraujo donorystės akcijoje

   Kviečiamos Kauno regiono, taip pat ir Raseinių rajono, įmonės, įstaigos ir organizacijos prisijungti prie kraujo donorystės akcijos ir tapti metų proveržiu pagal paaukotą kraują.

Plačiau
 
   2017-11-16  Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir socialinių reikalų departamento Socialinės paramos skyrius informuoja

   Rajono savivaldybės gyventojams skirtų maisto produktų iš Europos Sąjungos intervencinių maisto atsargų dalinimo grafikas 2017 m. gruodžio mėn.

Plačiau
 
   2017-11-14  Skelbiamas 2018 m. sveikatos programos projektų konkursas

   Raseinių rajono savivaldybės administracija skelbia 2018 m. sveikatos programos projektų, finansuojamų iš Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšų, konkursą. Paraiškas finansinei paramai gauti gali teikti biudžetinės, viešosios įstaigos, asociacijos, nevyriausybinės organizacijos ir kiti juridiniai asmenys. Projektų sveikatinimo priemonės turi būti skirtos Raseinių rajono gyventojams.

Plačiau
 
   2017-11-02  Informacija apie parengtus Raseinių rajono savivaldybės vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros specialiojo plano keitimo sprendinius

   Susipažinti su rengiamu teritorijų planavimo dokumentu, viešinamu supaprastinta viešinimo procedūrų tvarka, skiriama 10 darbo dienų nuo paskelbimo Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje ir savivaldybės patalpose. Supažindinimo laikotarpis prasideda nuo 2017 m. lapkričio 9 d. ir baigiasi 2017 m. lapkričio 22 d.

Plačiau
 
   2017-09-27  LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBĖS NARIŲ GYVENTOJŲ PRIĖMIMO VYRIAUSYBĖS PRIIMAMAJAME (GEDIMINO PR. 11, VILNIUS)
 
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.