Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt

2020 m. birželio 4 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 

 
  

 
 
Naujienos
Apsipirkimas internetu – galimybė išvengti dėl COVID-19 kylančių grėsmių

   Raseinių rajono savivaldybė primena, kad daugėjant susirgimo koronavirusu atvejų, prasminga imtis  papildomų atsargumo priemonių, padėsiančių įveikti dėl COVID-19 kylančias rizikas. Viena šių priemonių yra aktyvesnis naudojimasis elektroninių parduotuvių teikiamomis galimybėmis.

  Pastebima, kad saviizoliacijos reikalavimus pažeidžiantys asmenys neretai lankosi prekybos centruose, todėl apsipirkimas internetu vertintinas kaip ganėtinai efektyvi atsargumo priemonė.

   „Šiuolaikinės technologijos leidžia imtis papildomų saugomų priemonių ir apsipirkinėti internetu. Kviečiu gyventojus naudotis galimybėmis ir apsisaugoti nuo COVID-19 keliamų grėsmių“,- sako Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis.

   Maisto produktus ir vaistus lengva nusipirkti internetu

   Viena iš dažniausių priežasčių, lemiančių pirkėjų apsilankymą prekybos vietose, yra maisto produktai. Laimei, Lietuvoje yra lengva įsigyti maisto produktų internetu. Savo elektronines parduotuves turi tokie prekybos centrų tinklai kaip Maxima,  kurios prekes galite užsisakyti tinklalapyje www.barbora.lt bei Iki, kurios prekes galite įsigyti www.lastmile.lt.

   Dažnas žmogus net ir šiuo metu lankosi vaistinėse, tačiau tam yra patogi alternatyva. Daugelis didžiųjų vaistinių tinklų savo prekes ne tik parduoda internetu, bet ir karantino metu ragina naudotis šia galimybe. Štai keletas internetinių svetainių, kuriose galite rasti ir užsisakyti visus Jums reikalingus vaistus: www.eurovaistine.lt, www.camelia.lt, www.gintarine.lt, www.manovaistine.lt.

   VšĮ Versli Lietuva sudarė E. parduotuvių sąrašą

   Tuo tarpu VšĮ Versli Lietuva parengė elektroninių parduotuvių sąrašą, į kurį daugiausia įtraukti smulkiojo verslo atstovai. Būtent jiems karantinas kelia didelius iššūkius, tad rinkdamiesi jų prekes Jūs ne tik apsirūpinsite Jums reikalingais išskirtiniais gaminiais, bet ir prisidėsite prie smulkiojo verslo plėtros šios

   „Lietuvos smulkiesiems verslininkams, kurie šiuo metu susiduria su laikinais sunkumais, nes negali vykdyti prekybos įprastose savo prekybos vietose, ypač reikalingas visuomenės palaikymas. Kviečiame apsilankyti Lietuvos smulkiųjų verslininkų“,- ragina VšĮ Versli Lietuva.

   Įstaigos parengtą ir nuolat atnaujinamą elektroninių parduotuvių sąrašą galite rasti čia. Kviečiame naudotis šia galimybe.

.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.