Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. gegužės 23 d.

Prisijungimas

Prenumerata 

 
 
Naujienos
Vadovai pasveikino Savivaldybės buhalteres

   Kasmet antrąjį gegužės penktadienį pasaulio buhalteriai švenčia savo profesinę dieną.

   Šia proga Savivaldybės meras Andrius Bautronis, mero pavaduotojas Kęstutis Užemeckas ir Įstaigų centralizuotos buhalterinės apskaitos skyriaus vedėja, atliekanti administracijos direktoriaus funkcijas, Irma Juknevičienė pasveikino visas Savivaldybėje dirbančias finansų ir apskaitos specialistes, padėkojo joms už nuoširdų, kruopštų darbą ir palinkėjo kuo geriausios kloties ateityje.

   Savivaldybės Įstaigų centralizuotos buhalterinės apskaitos, Centralizuotos buhalterinės apskaitos bei Biudžeto ir finansų analizės skyriuose darbuojasi kelios dešimtys profesionalių, gerai viešojo sektoriaus apskaitos procesus išmanančių, nuolat savo žinias plečiančių buhalterių ir specialisčių.

   Nors naujausia tendencija šioje srityje – kompiuterizacija ir laipsniškas popierinės buhalterijos atsisakymas, manoma, kad kompiuteriai negalės ateityje visiškai pakeisti buhalterių. Pasak finansų ir apskaitos specialistų, buhalterija – ne tik skaičiai, bet ir nuolatinė jų interpretacija, remiantis besikeičiančiais įstatymais, organizacijos tikslais ir kitais kriterijais, todėl visuomet reikės kvalifikuoto, mąstančio žmogaus.

    

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.