Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. rugpjūčio 16 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8660704
Šiandien: 231
Dabar: 33
Prenumerata

 
 
Naujienos
Raseikos parke – didelis darbymetis

   Projektas „Raseinių m. V. Kudirkos kvartalo viešųjų erdvių ir gyvenamųjų vietų patrauklumo didinimas“ įgavo stiprų pagreitį. Tvarkomos teritorijos gražėja kasdien. Atnaujinama Alko šaltinio – Magdės šulinio teritorija, įrengiami pagrindai takams. Formuojamos funkcinės botaninio labirinto, „botanikos klasių“, žaidimų aikštelių zonos, tvarkoma tvenkinio sala, išlaikant dabartinę paskirtį atnaujinamas Dominikonų skveras. Šiuo metu technika ir dirbantys žmonės patenka į tvenkinio salą įrengtu laikinu tiltu. Kai bus sutvarkyta žalioji salos infrastruktūra ir pastatyta rotondą, šis tiltas bus išmontuotas, o jo vietoje stovės gražus lieptas.

   Naujai suformuoti želdiniai, gėlynai, žaidimų aikštelės Raseinių miesto gyventojus ir svečius kvies ne tik poilsiui ar aktyviam laisvalaikiu, bet ir edukacinei veiklai. Suformuotose „botanikos klasių“ zonose lankytojai galės susipažinti su augalais bei jų išskirtiniais požymiais. Planuojama ties kiekvieno augalo grupe įrengti informacines lenteles su augalų pavadinimais bei aprašais.

   Pasak Savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir projektų valdymo skyriaus vyriausiosios specialistės Aleksandros Liutko, atšilus orams pavasarėjančios miesto erdvės prisipildė lankytojų. Tikimasi, kad atnaujintas parkas taps dar vienu traukos centru, mėgstama susitikimų, pasimatymų vieta, kuri padės tolygiai paskirstyti laisvalaikį leidžiančių žmonių srautą tarp jos ir Maironio parko.

   2018 m. sausio mėnesį su UAB „Tilta“ pasirašius statybos rangos sutartį, Raseikos parko sutvarkymo darbai prasidėjo vos tik leido gamtos sąlygos. Pirmiausia buvo atlikti menkaverčių ar pažeistų želdynių šalinimo ir genėjimo darbai, vėliau intensyviai rengiamasi atnaujinti šios poilsio zonos takus ir įrengti naujus. Rangovas sėkmingai startavo ir sparčiai atlieka planuotus darbus. Jie tvirtina, kad po šio projekto įgyvendinimo parkas neatpažįstamai pasikeis, bus labai gražus ir atitiks raseiniškių poreikius.

   Projektas „Raseinių m. V. Kudirkos kvartalo viešųjų erdvių ir gyvenamųjų vietų patrauklumo didinimas“ finansuojamas Europos Sąjungos Regioninės plėtros fondo bei Raseinių rajono savivaldybės biudžeto lėšomis. Projektą užbaigti planuojama vasaros pabaigoje.

 

 

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.