Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. rugpjūčio 17 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8663604
Šiandien: 156
Dabar: 60
Prenumerata

 
 


    Pritraukiant investuotojus, kviečiami dalyvauti ir Raseinių rajono savivaldybės gyventojai »»»  
   
    2018 m. rugpjūčio 21 d. 10 val.
numatomas 55-asis rajono savivaldybės tarybos posėdis. /Darbotvarkė/

   Š. m. rugpjūčio 16 d. 15.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Biudžeto ir socialinio ekonominio vystymo komiteto posėdis. /Darbotvarkė/

   Š. m. rugpjūčio 20 d. 10.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto posėdis.  /Darbotvarkė/

   Š. m. rugpjūčio 20 d. 13.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Sveikatos apsaugos ir socialinių reikalų komiteto posėdis. /Darbotvarkė/

   Š. m. rugpjūčio 20 d. 15.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Ūkio ir informacinės visuomenės plėtros komiteto posėdis. /Darbotvarkė/

Naujienos
 
   2018-08-14  Lietingas sekmadienis neišgąsdino bėgimo „Išsitaškyk spalvom“ dalyvių

   Antri meti metai iš eilės surengtas bėgimas „Išsitaškyk spalvom“. Bėgimas išskirtinis tuo – kad bėgimo metu visi dalyviai nusidažo ryškiomis spalvomis ir nuoširdžiomis šypsenomis. Bėgimas skirtas skatinti fizinį aktyvumą lauke, gerą nuotaiką – švęsti gyvenimą. Šiame bėgime dalyvių amžius, fizinis pajėgumas nėra svarbus. Pagrindinis tikslas, kad visi dalyviai spinduliuotų gerą nuotaiką, trasa būtų patraukli bei nesudėtinga ir joje lauktų spalvotos staigmenos. Trasoje buvo išdėstyti taškai, kuriuose dalyviai netikėtai buvo užklupti spalvotais milteliais („holi“ miltai, gaminami iš kukurūzų miltų ir natūralių dažiklių), o prieš finišą turėjo įveikti spalvotų dūmų užsklandą. Šiais metais trasa buvo žiedinė ir vedė Prabaudos miškelio takeliais bei Norgėlų gyvenviete. Lietinga diena neišgąsdino bėgimo dalyvių ne tik iš Raseinių rajono, bet ir kitų rajonų.

Plačiau
 
   2018-08-14  Užsienio delegacijos viešės Šilinių atlaiduose

   Raseinių rajono savivaldybė bendradarbiauja su keletu užsienio šalių savivaldybių ir buvo įprasta svečių delegacijas pakviesti į rajono Rudens šventę. Tačiau šiemet Savivaldybės merui Algirdui Griciui toptelėjo nauja idėja - pakviesti užsienio delegacijas į iškilmingus Šilinių atlaidus, kurie vyks Šiluvoje rugsėjo 7–16 d. Savivaldybės vadovas pasidalijo mintimi su Kauno arkivyskupu metropolitu Lionginu Virbalu SJ, kuris šiai iniciatyvai pritarė.

Plačiau
 
   2018-08-13  Žemčiūgų šventėje paminėtas Betygalos 765-metis

   O, laimė gimti čia ir čia užaugti,/Alsuot istorijos garbingais aromatais,/Prisipažint tyloj, kartot:/„Tai – mano žemė!“
   Šios eilutės iš kraštiečio poeto Juozo Nekrošiaus „Paskyrimo Betygalai“, skirto miestelio 765-mečiui, nuskambėjo Žemčiūgų šventės metu jaunimo – mūsų krašto ateities – lūpomis.

Plačiau
 
   2018-08-13  Aptarti Šiluvos atlaidų organizaciniai klausimai

   Šiandien Savivaldybės mažojoje salėje vyko pasitarimas dėl Švč. Mergelės Marijos gimimo atlaidų (Šilinių). Šiemet rugsėjo 7–16 d. vyksiančiuose atlaiduose bus švenčiama 410 m. Mergelės Marijos pasirodymų Šiluvoje sukaktis, Trakų Dievo Motinos, Lietuvos Globėjos, metai ir Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis.

Plačiau
 
   2018-08-03  Projektas „Kompleksinės paslaugos šeimai“ Ramonuose

   Ramonų kaimo bendruomenė, vykdydama Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamo projektą pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ įgyvendinimo priemonę Nr. 08.4.1-ESFA-V-416 „Kompleksinės paslaugos šeimai“, liepos mėnesį organizavo 5 dienų vasaros stovyklą, kurioje stovyklavo 20 dalyvių įvairaus amžiaus ir socialinės padėties dalyvių.

Plačiau
 
   2018-07-26  Kviečiame teikti paraiškas pagal priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“

   Raseinių rajono savivaldybės administracija (toliau – administracija) kviečia teikti paraiškas paramai gauti pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano 2.3 priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ (toliau – priemonė).

Plačiau
 
   2018-06-26  Pritraukiant investuotojus, kviečiami dalyvauti ir Raseinių rajono savivaldybės gyventojai

   Raseinių rajono savivaldybės meras ir rajono Savivaldybės  administracija kartu su VšĮ „Investuok Lietuvoje“ įgyvendinant projektą, skirtą investicijų pritraukimui skatinti, parengė rinkodaros priemonę „Raseinių rajonas – būsima jūsų investicijų vieta“ lietuvių ir anglų k., pristatančią savivaldybės ekonominį potencialą verslo plėtrai ir skatinimui (www.raseiniai.lt, skyrelyje VERSLININKAMS/INVESTUOTOJAMS).

Plačiau
 
   2018-05-22  Priimk skaitymo iššūkį!

   Įrodyk sau ir savo draugams, kad vasarą gali perskaityti daugiau nei kelias knygas. Priimk skaitymo iššūkį ir laimėk puikių prizų! Kaip tai padaryti? Birželio 1 d. startuoja žaismingos varžytuvės, kuriose dalyvauti kviečiami ne tik didžiųjų miestų, bet ir rajonų, miestelių bei kaimų skaitytojai. „Skaitymo iššūkis“ – tai turiningas ir smagus užsiėmimas, kurio tikslas – per vasarą perskaityti 5 skirtingas knygas. Plačiau apie šį projektą:

Plačiau
 
   2017-12-11  „Kartu vienoje šviesoje...“

   Sniegu pasipuošusį Advento laukimo rytmetį Neįgaliųjų dienos užimtumo centre susitiko diabetu sergančių žmonių bendrija ir Šiluvos gimnazijos bei Raseinių meno mokyklos Šiluvos skyriaus mokiniai. Skambėjo vokalinė muzika, ją atliko solistai Beatričė Mažeikaitė ir Lukas Baltrušaitis, mokinių choras ,,Šiloja“. Mintimis, pamąstymais apie vieną gražiausių laiką gamtoje ir žmogaus gyvenime dalijosi muzikos mokytoja Jolita Oržekauskaitė. Fortepijoninės muzikos atlikėjais tapo Rimantė Mitkevičiūtė, Lukas Baltrušaitis, Gabija Masiulytė, Kamilė Petrauskaitė, Juventa Navickaitė, Erika Laurinaitytė, Agnė Petrauskaitė.

Plačiau
 
Skelbimai
 
   2018-08-14  Skelbiamas Raseinių rajono savivaldybės administracijos viešas prekių aukcionas
 
   2018-08-13  Pranešimas apie perkamas gyvenamąsias patalpas
 
   2018-08-08  Raseiniškiams – pigesni bilietai į festivalį „Mėnuo Juodaragis“

   Paskutinį rugpjūčio savaitgalį, 24-26 dienomis, pirmą kartą Molavėnų-Graužų piliakalnių komplekse vyks baltų kultūros festivalis „Mėnuo Juodaragis“. Festivalis taps proga susipažinti su įvairiomis burtų tradicijomis, kurios dažnai siekia pačius seniausius laikus ir būdingos visoms pasaulio kultūroms. 

Plačiau
 
   2018-08-06  Raseinių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius informuoja

   Rajono savivaldybės gyventojams skirtų maisto produktų iš Europos Sąjungos intervencinių maisto atsargų dalinimo grafikas 2018 m. rugpjūčio mėn.

Plačiau
 
   2018-08-06  Dėl prekybos mugėje

   RUGSĖJO 22 D. VYKS RASEINIŲ MIESTO 765 - ERIŲ METŲ JUBILIEJAUS ŠVENTĖ.

Plačiau
 
   2018-08-03  Dėl žemės sklypo, kadastro nr. 7230/0006:182, kaimo plėtros žemėtvarkos projekto rengimo pradžios ir planavimo tikslų

   Informuojame, kad yra parengtas sprendimo dėl kaimo plėtros žemėtvarkos projekto rengimo pradžios ir planavimo tikslų projektas. Planuojamas žemės sklypas (teritorija): Žemės sklypo kadastro Nr. 7230/0006:182, žemės sklypo adresas Kauno apskr., Raseinių r. sav., Nemakščių sen., Užkalnių k., 2,0000 ha.

Plačiau
 
   2018-06-22  Lietuvos Respublikos Vyriausybės narių gyventojų priėmimo Vyriausybės priimamajame 2018 metų liepos–rugsėjo mėnesiais grafikas
 
   2018-04-09  Kelionių žaidimas ŠIMTMEČIO REGIONAS

   Švęsdami Lietuvos atkūrimo šimtmetį, pažinkime savo krašto istoriją keliaudami! Kauno regiono plėtros agentūra kviečia apsilankyti Birštono kurorte, Jonavos, Kaišiadorių, Kauno, Kėdainių, Prienų ir Raseinių rajonuose – kur keliautojų laukia 21 Šimtmečio objektas, liudijantis Lietuvos kūrimosi istoriją ir kovas už laisvę!

Plačiau
 
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.