Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2017 m. spalio 23 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 7946358
Šiandien: 443
Dabar: 18
Prenumerata
Naujienos
Jonas Brigys - geriausias 2016 metų rajono bibliotekininkas

   Balandžio 24-30 dienomis visose Lietuvos bibliotekose buvo minima 17-oji Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė, o jos šūkis - „#tuesibiblioteka“. Per visą Lietuvą nuvilnijusi renginių banga neaplenkė ir Raseinių krašto. Visą savaitę Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje ir jos filialuose vyko daug ir įvairių renginių. Vienas iš tokių renginių, kasmet organizuojamas Nacionalinės bibliotekų savaitės metu – „Metų geriausio rajono bibliotekininko“ apdovanojimo šventė, kuri vyko balandžio 26 dieną. „Metų geriausio rajono bibliotekininko“ konkursas organizuojamas atsižvelgiant į daugiametę Lietuvos bibliotekininkų draugijos tradiciją organizuojant Nacionalinę bibliotekų savaitę pagerbti geriausius bibliotekininkus. Taip siekiama skatinti geriausiai dirbančius rajono bibliotekininkus, formuoti patrauklų bibliotekininko profesijos įvaizdį, viešinti bibliotekas, jų veiklą, gyventojams teikiamas paslaugas ir naujoves. Šiam konkursui buvo gauta 11 anketų - pasiūlymų 7 nominantams. Geriausio 2016 m. rajono bibliotekininko vardas šiais metais suteiktas Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vyr. bibliotekininkui Jonui Brigiui. Komisijos sprendimu šis vardas Jonui Brigiui suteiktas už Raseinių rajono kultūrinio ir istorinio paveldo sisteminimą ir sklaidą, aktyvų tarpinstitucinį bendradarbiavimą ir už visuomeniškai aktualią publicistiką, ugdančią tautiškumą ir dvasines vertybes.

   Šventėje dalyvavo ir sveikinimo žodžius tarė: Raseinių rajono savivaldybės mero patarėjas Algimantas Mielinis, Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir socialinių reikalų departamento Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vyriausioji specialistė Daiva Burinskytė, LR seimo nario Arvydo Nekrošiaus padėjėjai: Skaidrutė Žuvelaitienė ir Kęstutis Užemeckas.

   Šios šventės metu taip pat buvo pristatytas ir dar vienas konkursas. Tai - bibliotekininkų fotografijų konkursas „Skaitau aš – skaityk ir tu“, kuris taip pat buvo skirtas Nacionalinei bibliotekų savaitei ir jame galėjo dalyvauti visi Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos ir filialų darbuotojai. Buvo paskelbti 1-3 vietų laimėtojai bei nominantai. Visiems dalyvavusiems buvo įteiktos padėkos ir prisiminimo dovanėlės.

   Nacionalinės bibliotekų savaitės šventinį renginį papuošė ir savo dainomis nuo kasdienybės pakylėjo puikaus balso savininkės. Tai - Raseinių rajono kultūros centro Paliepių moterų duetas – Vaida Aputytė ir Rita Urbonienė, o akomponavo - koncertmeisteris Valdas Paulauskas. Esame jiems be galo dėkingi.

   Renginį vainikavo įneštas didžiulis šventinis „Metų geriausio bibliotekininko“ tortas, kurio užteko visiems šventės dalyviams.  

   Garsus prancūzų rašytojas A. Morua yra pasakęs: „Bibliotekininko profesija – ne tik išmanymas ir karštas susižavėjimas savo specialybe, tai pasiryžimas kiekvieną valandėlę ateiti į pagalbą tiems, kurie trokšta žinių“. „Metų geriausio rajono bibliotekininko“ šventė - puiki proga pagerbti nusipelniusius šios profesijos atstovus ir dar kartą parodyti visuomenei, jog šiandieninė biblioteka tai vieta, kurioje gera, šilta, jauku, informatyvu, profesionalu, modernu, vyrauja knygų ir aukštųjų technologijų dermė, o lankytojus pasitinkantis bibliotekininkas – novatoriškas, visą gyvenimą besimokantis profesionalas, gebantis patenkinti kiekvieno lankytojo poreikius ir sumaniai atstovaujantis savo institucijai.

 

   

 

 

RMMVB vyr. metodininkė Virginija Miežinienė

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.