Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2017 m. lapkričio 21 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8026447
Šiandien: 4139
Dabar: 114
Prenumerata
Naujienos
Akcijoje „Darom“ – Savivaldybės darbuotojai

   Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet Raseinių rajono savivaldybė darbuotojai prisidėjo prie aplinkosauginės akcijos „Darom“, kurios pagrindinis tikslas – skatinti bendruomeniškumą ir atkreipti dėmesį į gamtosaugos problemas.

   Nekreipdami dėmesio į įkyriai dulksnojusį lietutį, Savivaldybės administracijos direktorius Remigijus Ačas, jo pavaduotojas Darius Ulickas, Ekonomikos ir ūkio departamento direktorė Indrė Antanaitienė, Vietinio ūkio ir turto valdymo skyriaus vedėjas Robertas Pareigis, įvairių skyrių specialistai gera nuotaika darbavosi Prabaudos piliakalno teritorijoje, rekreacinėje zonoje. Talkininkai pasodino 50 ąžuoliukų, surinko nemažai maišų šiukšlių, o paplūdimyje sukasė smėlį, jį išpureno ir paruošė naujam maudymosi sezonui.

   „Ši Raseinių miestų seniūnijai priklausanti teritorija yra mėgstama gyventojų, todėl tikimės, kad jie bus patenkinti mūsų darbo rezultatais. Šiemet minime piliakalnių metus, todėl esame laimingi, kad prisidėjome tvarkydami Prabaudos piliakalnį. Po visų darbų smagu pažvelgti į pagražėjusią aplinką, bet būtų puiku, kad ją žmonės puoselėtų ne tik akcijos „Darom“ dieną, bet ir kasdien“, – teigė Savivaldybės darbuotojų talkos organizatorius, Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vyriausiasis specialistas Giedrius Butkus.

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.