Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt

2021 m. sausio 26 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata


 

 
  

 
 

   Raseinių rajono savivaldybės Eismo saugumo komisija numatoma sausio 26 dieną 10 val. nuotoliniu būdu. /Darbotvarkė/

   Raseinių rajono savivaldybės tarybos etikos komisijos posėdis nuotoliniu būdu vyks sausio 26 d. 13 val.

  • Raseinių rajono savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto posėdis nuotoliniu būdu įvyks 2021 m. sausio 26 d. 14.00 val. /Darbotvarkė/
  • Raseinių rajono savivaldybės tarybos Ūkio ir informacinės visuomenės plėtros komiteto posėdis nuotoliniu būdu įvyks 2021 m. sausio 26 d. 15.00 val. /Darbotvarkė/
  • Raseinių rajono savivaldybės tarybos Sveikatos apsaugos ir socialinių reikalų komiteto posėdis nuotoliniu būdu įvyks š. m. sausio 27 d. 15.00 val. /Darbotvarkė/


   Raseinių rajono savivaldybės 9-ojo šaukimo tarybos 30-asis posėdis nuotoliniu būdu vyks sausio 28 d. 10 val. /Darbotvarkė/

 

 

 

 

Naujienos
 
   2021-01-26  65 m. ir vyresni Raseinių rajono gyventojai gali registruotis skiepams nuo COVID-19

   Nuo 2021 m. sausio 19 d. 65 m. ir vyresni Raseinių rajono gyventojai, norintys pasiskiepyti nuo COVID-19, gali registruotis pirminės sveikatos priežiūros įstaigose, prie kurių yra prisirašę.  Registracija vykdoma telefonu, nustatytomis įstaigų darbo dienomis ir darbo valandomis. 

Plačiau
 
   2021-01-25  Patikslintas LAAIFP kvietimas juridiniams asmenims oro apsaugos projektams finansuoti: praplėstas pareiškėjų ratas

   Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) patikslino kvietimą teikti paraiškas finansavimui gauti pagal Lietuvos aplinkos apsaugos investicijų fondo (LAAIF) programos Aplinkos oro apsaugos kryptį „projektai, susiję su eksploatuojamų 1 MW ir didesnės, bet ne didesnės kaip 50 MW šiluminės galios vidutinių kurą deginančių įrenginių išmetamų dujų valymo įrenginių ar kitų taršos mažinimui skirtų technologijų diegimu ir (ar) modernizavimu“.

Plačiau
 
   2021-01-25  Kviečia minėti Tarptautinę Holokausto aukų atminimo dieną

   Artėja dar viena skaudi data – prieš 80 metų prasidėjo žydų genocido Lietuvoje laikotarpis. Holokausto metu nužudyta apie 95 proc. tuo metu Lietuvoje gyvenusių žydų. 

Plačiau
 
   2021-01-25  Savivaldybės ragina Vyriausybę imtis savivaldybių finansavimo sistemos pertvarkos

   Savivaldybės, kartu su valstybe ieškodamos išeičių iš sudėtingos ekonominės padėties, imasi iniciatyvos ir siūlo jau dabar sukurti tvarius ir ilgalaikius instrumentus stiprinti regionų ekonomiką ir vietos plėtrą.

Plačiau
 
   2021-01-21  Pokyčiai Raseinių rajono vietinės rinkliavos administravime: popierinių pranešimų siuntimas gali būti apmokestinamas

   Raseinių rajono savivaldybės vietinės rinkliavos mokėtojai nuo metų pradžios gali naudotis atnaujinta vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą savitarnos svetaine. Visgi pastebima, kad gyventojai prie elektroninės sistemos jungiasi vangiai. Didžioji dalis jų vis dar gauna popierinius mokėjimų pranešimus. Tai reiškia, kad gamtos ištekliai nėra panaudojami racionaliai.

Plačiau
 
   2021-01-20  Vyriausybė pritarė palaikymo „burbulų“ kūrimui – bus leidžiama susitikti su vienišais žmonėmis

   Siekdama pagerinti emocinę vienišų žmonių sveikatą karantino metu, trečiadienį Vyriausybė  numatė išimtis, kada būtų leidžiama susitikti dviejų namų ūkių nariams.

Plačiau
 
   2021-01-20  2020 m. Raseinių rajone gimstamumas sumažėjo, mirtingumas išaugo

   Raseinių rajone, kaip ir visoje Lietuvoje, stebimas sumažėjęs gimstamumas.  2020 m. Raseinių rajono bendruomenė sulaukė 240 naujagimių, iš jų 28 gimė užsienio valstybėse. Pernai gimė 125 berniukai ir 115 mergaičių. Tuo tarpu 2019 m. gimė 263 naujagimiai (135 berniukai ir 128 mergaitės).

Plačiau
 
   2021-01-20  Dėl COVID-19 finansinių sunkumų patiriančios įmonės jau gali teikti prašymą taikyti mokestines pagalbos priemones

   Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) informuoja, kad verslininkai, kurie nėra įtraukti į nukentėjusių nuo pandemijos įmonių sąrašą, tačiau dėl COVID-19 taip pat patyrė finansinių sunkumų, dėl mokestinės pagalbos priemonių taikymo jau gali kreiptis į mokesčių administratorių. Standartizuotą prašymo formą įmonės gali teikti per Mano VMI (Mano VMI → Kitos paslaugos → Prašymo įtraukti į sąrašą patyrus finansinių sunkumų dėl COVID-19 pildymas). Nepriklausomai nuo prašymo pateikimo laiko, pagalbos priemonės, patenkinus prašymą, įmonei bus taikomos nuo sausio 1 d.

Plačiau
 
   2021-01-19  Informuojame apie pradedamą rengti projekto planą
 
   2021-01-19  Raseinių rajono savivaldybės vietinio reguliaraus susisiekimo maršrutai karantino metu
 
   2021-01-14  Raseinių hipodromas ieško žirginiam sportui neabejingo nuomininko

   Vienintelis toks ne tik Lietuvoje, bet ir Pabaltyje, pritaikytas lygiosioms žirgų lenktynėms rengti – Raseinių hipodromas ieško entuziastingo ir žirginiam sportui neabejingo nuomininko. Šiuo metu yra paskelbtas Raseinių hipodromui nuosavybės teise priklausančių pastatų ir statinių viešasis nuomos konkursas.

Plačiau
 
   2021-01-12  Ugniagesiai prašo gyventojų pasirūpinti kaimynų saugumu

   Dėl pastaruoju metu daugėjančių skaudžių žūčių gaisruose Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas kreipiasi į gyventojus ir  prašo jų pasirūpinti ne tik savo, bet ir kaimynų saugumu. Nes tik saugiai elgdamiesi ir skatindami taip elgtis  kaimynus, galime išvengti daugelio nelaimių.

Plačiau
 
   2021-01-08  Atnaujinta vietinės rinkliavos už komunalines atliekas savitarnos svetainė

   Raseinių rajono savivaldybės vietinės rinkliavos mokėtojai jau gali naudotis atnaujinta vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą savitarnos svetaine adresu https://raseiniai-savitarna.algoritmas.lt.

Plačiau
 
Skelbimai
 
   2021-01-25  Kviečiame į Raseinių rajono nevyriausybinių organizacijų visuotinį susirinkimą

   Š. m. vasario 24 d. 15 val. kviečiame į Raseinių rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų visuotinį susirinkimą. Dėl Lietuvoje paskelbto karantino (ekstremalios situacijos) susirinkimas vyks nuotoliniu būdu per zoom programą.

Plačiau
 
   2021-01-25  Skelbiama vaikų ir jaunimo organizacijų atstovo kandidato atranka į Raseinių rajono nevyriausybinių organizacijų tarybą

   Vadovaudamasi Raseinių rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų tarybos nuostatų, patvirtintų 2020 m. balandžio 9 d. Raseinių rajono savivaldybės tarybos sprendimu Nr. TS-84 „Dėl Raseinių rajono savivaldybės tarybos 2016 m. gruodžio 22 d. sprendimo Nr. TS-442 „Dėl Raseinių rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų tarybos sudarymo ir jos nuostatų patvirtinimo“ pakeitimo“, 14–17 punktais, Raseinių rajono savivaldybės administracija skelbia vaikų ir jaunimo organizacijų atstovo kandidato atranką į 2019-2021 m. kadencijos Raseinių rajono nevyriausybinių organizacijų tarybą.

Plačiau
 
   2021-01-21  Kaimo bendruomenės kviečiamos pasinaudoti valstybės parama

   Žemės ūkio ministerija jau 15 metų iš eilės teikia finansinę paramą kaimo bendruomenėms. Šiemet jos vėl kviečiamos teikti nacionalinės paramos paraiškas savo veiklai finansuoti. Paraiškos bus renkamos nuo š. m. vasario 1 d. iki kovo 1 d.

Plačiau
 
   2021-01-17  Skelbiamas konkursas 1830-1831 m. sukilimo įamžinimui Raseiniuose

   Skelbiamas idėjų konkursas 1830-1831 m. sukilimo įamžinimui Raseinių mieste, kurio metu siekiama sukurti atminimo lentą šiam svarbiam Lietuvos istorijos įvykiui, prasidėjusiam Raseinių krašte.

Plačiau
 
   2021-01-14  Skelbiamas negyvenamųjų patalpų - garažų, esančių Ligoninės g. 8-4, Raseiniai, nuomos konkursas

   Raseinių rajono savivaldybės administracija skelbia Savivaldybei priklausančių negyvenamųjų patalpų - garažų (36,29 kv. m), esančių Ligoninės g. 8-4, Raseinių mieste, nuomos konkursą penkeriems metams. Pradinė turto bendra nuomos kaina 1,11 Eur/ kv. m per mėn. Pradinis įnašas 120,84 Eur.

Plačiau
 
   2021-01-12  Skelbiamas viešasis nuomos konkursas

   VŠĮ Raseinių hipodromas, juridinio asmens kodas 301674026, buveinė: Paraseinio g. 16, Dumšiškių k., LT-60110 Raseinių r. sav., skelbia VŠĮ Raseinių hipodromui nuosavybės teise priklausančių arklidės ir hipodromo pastatų ir statinių, esančių adresu: Raseinių r. sav. Paliepių sen., Dumšiškių k., Dumšiškių g. 2 ir Raseinių r. sav., Paliepių sen., Dumšiškių k., Paraseinio g. 16 viešąjį nuomos konkursą. Naudojimo paskirtis – žirginio sporto šakų (teikiant pirmenybę lygiosioms žirgų lenktynėms) renginių organizavimas; jodinėjimas, žirgų laikymas, priežiūra ir ugdymas; paslaugos žirgų savininkams ir žokėjams; infrastruktūros išnaudojimas visuomeniniams (ne žirginio sporto) renginiams. Paskirtis negali būti keičiama, bet infrastruktūra galės būti panaudojama kitai teisės aktais nedraudžiamai veiklai vykdyti.

Plačiau
 
   2021-01-07  Lietuvos Respublikos Vyriausybės narių vykdomo gyventojų priėmimo 2021 metų I ketvirčio grafikas
 
   2020-12-29  Pranešimas apie perkamas gyvenamąsias patalpas
 
   2020-12-18  Informacija gyventojams

   UAB „Gaučė ir Ko“ sutarties su Kauno rajono savivaldybės administracija pagrindu rengia Kauno rajono savivaldybės teritorijos bendrojo plano 2-ąjį keitimą ir siunčia informacinį skelbimą apie pradedamą Kauno rajono savivaldybės teritorijos bendrojo plano 2-ojo keitimo strateginio pasekmių aplinkai vertinimo ataskaitos ir koncepcijos alternatyvų viešinimo procesą.

Plačiau
 
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Andrius Bautronis

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
  

 

 

 
 

 

 

 
 
 


 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema. Nuotolinė pagalba.