Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2017 m. lapkričio 22 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8028192
Šiandien: 1400
Dabar: 56
Prenumerata
Naujienos
Pagalbos ieško keturių vaikų globėja

   Į Savivaldybės mero pavaduotoją Gitaną Rašimienę su pagalbos prašymu kreipėsi betygališkė Zita Dovainytė. Savo ir dar keturis globotinius vaikus auginanti moteris pasiguodė, kad jų gyvenamajame name būtina tvarkyti šildymo sistemą, nes ji yra avarinės būklės ir bet kurią akimirką gali trūkti vamzdžiai. Pinigų daugiavaikė šeima stokoja: dalį reikalingos sumos surinktų, tačiau to nepakanka. Gal savivaldybė galėtų pagelbėti, skirti paramą? Mero pavaduotoja Gitana Rašimienė su Socialinės paramos skyriaus vedėja Loreta Laugaliene, Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Regina Klevinskiene ir Betygalos seniūnijos seniūnu Stanislovu Totilu aptarė pagalbos suteikimo galimybes. Problema ta, kad Z. Dovainytė nėra namo savininkė, todėl prašymą dėl paramos gali pateikti tik jos gyvenimo draugas, kuris yra dalies namo savininkas.  Savivaldybės specialistai išsiaiškins paramos skyrimo teisines galimybes ir apie tai informuos šeimą.

   Zita Dovainytė pernai paėmė savo globon keturis sesers vaikus. Sesers, kuri kartu su vyru girtavo, o jų atžalos kentė alkį, nepriteklių, varganą buitį. Vaiko teisių apsaugos skyriui nebeliko nieko kito, kaip tik paimti vaikus iš nesaugios aplinkos ir ieškoti jiems kitos pastogės. Keturi vaikai būtų patekę į vaikų globos namus, tačiau Z. Dovainytė sutiko priglausti sesers vaikus, baigė globėjų kursus. Kaip pasakojo Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Regina Klevinskienė, vaikai nori gyventi pas tetą, o jų ryšiai su biologiniais tėvais silpsta. Gimdytojai nededa pastangų, kad susigrąžintų vaikus, todėl jau kreiptasi į teismą dėl nuolatinės globos nustatymo, paskiriant nuolatine vaikų globėja Z. Dovainytę. 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.