Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2017 m. lapkričio 18 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8012792
Šiandien: 1198
Dabar: 76
Prenumerata
Naujienos
Pasitarimas dėl investicinių projektų vykdymo

   Kaip ir kiekvieną mėnesį, pirmadienį vyko darbinis pasitarimas dėl investicinių projektų vykdymo, kuriame dalyvavo Savivaldybės meras Algirdas Gricius, administracijos direktorius Remigijus Ačas, Ekonomikos ir ūkio departamento direktorė Indrė Antanaitienė, už projektų įgyvendinimą atsakingi administracijos specialistai, kurie pateikė informaciją apie kuruojamų projektų vykdymo eigą.

   Didžioji dalis šiemet numatytų sutvarkyti gatvių jau išasfaltuota, su agentūromis derinami dokumentai dėl gatvių asfaltavimo iš ES fondų. Šiuo metu vyksta bešeimininkių pastatų likvidavimo ir teritorijų sutvarkymo darbai, vyksta ir bus tęsiami renovacijoje dalyvavusių daugiabučių namų kiemų tvarkymo darbai, atliekami butų pritaikymo neįgaliesiems darbai. Baigiama rengti apie 10 techninių projektų, kuriuos patvirtinus bus teikiamos paraiškos finansavimui gauti, daugelio projektų vyksta viešųjų pirkimų procedūros. Jau parengtas techninis projektas ir perkami rangos darbai stadiono remontui prie Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos ir dalį darbų planuojama atlikti šiemet.

   Savivaldybės meras Algirdas Gricius specialistus ragino bendradarbiauti su agentūromis, vertinančiomis projektus dokumentaciją, kiek įmanoma paspartinti dokumentų paruošimo procesą, kad būtų galima pradėti realius darbus.

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.