Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2017 m. lapkričio 18 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8012792
Šiandien: 1198
Dabar: 76
Prenumerata
Naujienos
Informacija naudojantiems savivaldybės turtą panaudos pagrindais

   Atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių turto valdymo, naudojimo ir disponavimo juo įstatymo pakeitimus ir siekiant, kad valstybės ir savivaldybės turtas būtų naudojamas racionaliai ir efektyviai bei patikrinti, ar visi panaudos gavėjai vykdo sutartinius įsipareigojimus, 2017 m. vasario 23 d. Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu Nr. A1-193 „Dėl Raseinių rajono savivaldybės panaudos sutarčių vykdymo vidaus kontrolės tvarkos aprašo patvirtinimo“ (toliau – įsakymas) buvo patvirtintas Raseinių rajono savivaldybės panaudos sutarčių vykdymo vidaus kontrolės tvarkos aprašas (toliau – tvarkos aprašas).

   Pagrindinis pasikeitimas, į kurį reikia atkreipti dėmesį ir vykdyti jau šiais metais yra tai, kad savivaldybės turto panaudos gavėjas panaudos sutarties galiojimo laikotarpiu ne vėliau kaip iki kiekvienų metų gegužės 1 d. teikia Raseinių rajono savivaldybės administracijai ataskaitą, kurioje nurodoma, kaip yra vykdomi panaudos sutartyje numatyti įsipareigojimai. Pasirašyta ataskaita teikiama paštu ar elektroniniu paštu Raseinių rajono savivaldybės administracijai. Ataskaitos forma patvirtinta įsakymu.

   Primename, kad pagrindiniai panaudos gavėjų įsipareigojimai yra:

- per 15 kalendorinių dienų nuo sutarties pasirašymo sudaryti su atitinkamomis įmonėmis ir organizacijomis sutartis dėl atsiskaitymo už komunalines paslaugas;

- savo lėšomis apdrausti visam sutarties galiojimo laikui gaunamą turtą panaudos davėjo naudai nuo žalos, kuri gali būti padaryta dėl ugnies, vandens, gamtos jėgų, vagysčių ir kitų draudiminių įvykių;

- savo lėšomis per 15 kalendorinių dienų nuo sutarties pasirašymo dienos įstatymų nustatyta tvarka įregistruoti sutartį Nekilnojamojo turto registre;

- savo lėšomis atlikti perduoto turto remontą (sutartyje numatytomis sąlygomis).

   Atsižvelgiant į patvirtintą tvarkos aprašą, prašome panaudos gavėjų be atskiro Raseinių rajono savivaldybės administracijos raginimo ne vėliau kaip iki š. m. gegužės 1 d. pateikti ataskaitas pagal tvarkos aprašo reikalavimus.

   Papildomą informaciją teikia Raseinių rajono savivaldybės administracijos Ekonomikos ir ūkio departamento Vietinio ūkio ir turto valdymo skyriaus vyr. specialistė Judita Radavičienė el. p. judita.radaviciene@raseiniai.lt ir tel. (8 428) 55 912.

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.