Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2017 m. kovo 26 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 7384086
Šiandien: 1860
Dabar: 151
Prenumerata
Naujienos
 
   2017-03-24  Ariogaloje – pirmasis tarptautinis jaunųjų pianistų festivalis

   Šiandien Raseinių meno mokyklos Ariogalos filiale vyksta I tarptautinis jaunųjų pianistų festivalis „Skambioji pjesė 2017“. Į festivalį susirinko ne tik mūsų rajono jaunieji pianistai, bet ir svečiai iš kitų miestų – Pakruojo, Šakių, Kauno, Garliavos. Savo talentus atskleisti atvyko ir Lenkijos (Mlava), Latvijos (Kekava), Estijos (Rapla) jaunieji pianistai.

Plačiau
 
   2017-03-24  Kultūros mėgėjų meninės-leidybinės veiklos projektams skirtas finansavimas

   Skatindama kūrybinę veiklą ir meno įvairovę Raseinių rajono savivaldybės administracija vasario pabaigoje kvietė teikti paraiškas Raseinių rajono savivaldybės kultūros mėgėjų meninės-leidybinės veiklos projektams finansuoti, 2017 m. šiai veiklai skirta 3000 Eur. Projektus galėjo teikti fiziniai ir juridiniai asmenys, puoselėjantys regioninės kultūros tapatumą, pilietiškumą, realizuojantys kultūrines idėjas bei programas, turinčias išliekamąją vertę ir reikšmingas Raseinių rajono savivaldybės mastu.

Plačiau
 
   2017-03-24  Informacija apie 2017 metais planuojamus tvarkyti melioracijos griovius

   Informuojame, kad įgyvendindama 2017 m. melioracijos darbų programą Raseinių rajono savivaldybės administracija šių metų gegužės – rugsėjo mėn. planuoja vykdyti projektą „Raseinių rajono Raseinių sen., Gabšių k. v. ir Paliepių sen., Slabados k. v. melioracijos griovių Reizgupis ir R-2 remontas“. Projektas parengtas atsižvelgiant į žemės savininkų pateiktus prašymus ir prastą šios teritorijos melioracijos statinių būklę. Projektas bus finansuojamas Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.  Projekto vykdymo metu Gabšių ir Pareizgupio kaimų ribose bus suremontuota 7,5 km magistralinių melioracijos griovių, iš kurių dugno bus  pašalintos susikaupusios sąnašos,  nuo šlaitų pašalinti menkaverčiai krūmai ir žolinė augmenija. Grioviuose bus suremontuota 11 vandens pralaidų, rekonstruotos (naujai įrengtos) 87 drenažo žiotys.

Plačiau
 
   2017-03-24  Įvyko 34-asis Tarybos posėdis

   Kovo 23 d. įvyko Raseinių rajono savivaldybės tarybos 34-asis posėdis, kuriame dalyvavo 22 Tarybos nariai, apsvarstę 34 sprendimų projektus.

Plačiau
 
   2017-03-23  Projekto „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“ startas Viduklės gimnazijoje

   Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija dalyvauja kampanijos „Už saugią Lietuvą“ ambasadoriaus žurnalisto Andriaus Tapino iniciatyva įgyvendinamame projekte „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“, kurio tikslas – kad į svečius atvykę žinomi žmonės, papasakoję savo sėkmės istorijas, moksleivius bei vietos gyventojus padrąsintų, įkvėptų ir palaikytų siekiant svajonių bei tikslų.

Plačiau
 
   2017-03-22  Girkalnio pagrindinės mokyklos tarptautinis projektas pripažintas geriausiu

   Kovo 13 dieną paskelbti  Europos Komisijos Erasmus+ programos „eTwinning“ projektų laimėtojai. 4 - 11 metų amžiaus kategorijoje pirma vieta skirta projektui „In Darwin Steps“, kurį įregistravo ir vykdė Raseinių r. Girkalnio pagrindinės mokyklos mokytoja Loreta Vaičiulienė, jai padėjo Raminta Sakavičienė, Lolita Bitvinskienė kartu su šeštos (dabar septintos) klasės mokiniais.

Plačiau
 
   2017-03-22  Sodininkai supažindinti su bendrijų rėmimo programa

   Savivaldybėje buvo susirinkę sodininkų bendrijų susivienijimo „Sodžius“ nariai, kuriems Vietinio ūkio ir turto valdymo skyriaus vedėjas Robertas Pareigis ir vyriausioji specialistė Jolita Pamedytytė pristatė 2017 m. specialiosios sodininkų bendrijų rėmimo programos projektą, kurį planuojama svarstyti balandžio mėnesio Savivaldybės tarybos posėdyje. Savivaldybės tarybos narė Ona Babonienė išsakė visų 8 sodininkų bendrijų pirmininkų prašymą dėl bendrijų projektų finansavimo. Sodininkai kėlė kelių tvarkymo ir perėmimo, bendrijų teritorijų ribų ženklinimo, vandentiekio ir nuotekų įvedimo bei kitas problemas.

Plačiau
 
   2017-03-22  Betygališkė Regina Musteikienė – vėl tarp Nacionalinio diktanto finalininkų

   Savivaldybę pasiekė džiugi žinia, kad šiemet ir vėl Nacionalinio diktanto finale dalyvaus jau ne kartą į raštingiausių piliečių gretas patekusi betygališkė Regina Musteikienė. Šių metų Nacionalinio diktanto pirmame etape ji padarė ne daugiau 4 klaidų ir kviečiama atvykti į Nacionalinio diktanto finalą, kur bus rungiamasi dėl raštingiausio piliečio titulo.

Plačiau
 
   2017-03-22  Vaizdo pokalbiai tiems, kurie ties riba. Tiems, kurie buvo palikti čia

   Statistika rodo, jog Lietuvoje kasmet nusižudo apie 1000 žmonių. Suicidologų vertinimu, tai emociškai ir psichologiškai paveikia apie 10 savižudžiui artimų žmonių. Per visą nepriklausomą Lietuvos laikotarpį tai jau apie 300.000 tokių žmonių, kurie vis dar gyvena sukaustyti stigmos, gėdos ir kaltės jausmų.

Plačiau
 
   2017-03-21  Rūpestis dėl vaikų

   Pastaruoju metu tragiškai ir beprasmiškai nuo smurtautojų rankos žuvę vaikai šalyje abejingų nepaliko – sujudo sukruto įvairios tarnybos, ieškodamos, kas ir ko nepadarė, kad įvyko nelaimė. Seimas skubos tvarka net priėmė smurtą prieš vaikus draudžiantį įstatymą. Nepaisant to, Lietuvą vėl ir vėl apskrieja kraupios žinios apie smurtą patiriančius vaikus, o Raseinių vaiko teisių apsaugos specialistės, nuolat gaudamos pranešimų apie vaikams nesaugią namų aplinką, vos spėja lakstyti po rajoną.    

Plačiau
 
   2017-03-21  Ruošiamasi tautos dainiaus jubiliejaus minėjimui

   Šiandien darbo grupės nariai Lietuvos maironiečių draugijos renginiui Raseinių rajone organizuoti ir vykdyti – vadovė vicemerė Gitana Rašimienė, Raseinių krašto istorijos muziejaus direktorė Birutė Kulpinskaitė, Betygalos Maironio gimnazijos direktorė Darė Zurlienė - susitiko su Lietuvos maironiečių draugijos pirmininku Eugenijumi Urbonu ir skulptoriumi Donatu Jasinevičiumi. Maironio tėviškėje Bernotuose apžiūrėtos erdvės, kuriose vyks šventiniai renginiai, išrinkta vieta stogastulpiui, kuris bus pastatytas įamžinti 155-ąsias Maironio gimimo metines. Po to apsilankyta Betygalos bendruomenės namuose, kur aptartas šventės scenarijus, kiti organizaciniai klausimai.

Plačiau
 
   2017-03-21  Žemės diena Žaiginyje

   Pavasaris – atgimimo metas. Metas, kuomet vis aukščiau kopianti saulė byloja neabejotinai aiškią tiesą – atėjo laikas naujai gyvybei gamtoje. Metas, kai žiemą ramiai snaudę gluosniai pabunda ir ima puoštis pūkuotais žiedų kačiukais, kai margaspalvius sparnus atsargiai išskleidžia peržiemojęs drugys, o į savo gimtąsias vietas sugrįžta, regis taip seniai bematyti paukščiai keliauninkai...

Plačiau
 
   2017-03-21  Raseinių kaimo bendruomenės – aktyviausios šalyje

   Šiemet jau 11 metus kaimo bendruomenės kviečiamos teikti paraiškas nacionalinei paramai gauti. Žemės ūkio ministerija kaimo bendruomeninių organizacijų projektus remia nuo 2006 m. kasmet, išskyrus 2010 m., kai dėl lėšų stygiaus biudžete konkursas rengiamas nebuvo.

Plačiau
 
   2017-03-21  Atvirų durų dienos ASU

   Šurmuliuojantis ir gausus Ariogalos gimnazijos mokinių būrys kovo 17 dienos rytmetį iškeliavo Kauno kryptimi. Tą dieną mūsų mokinių laukė viešnagė gimnazijos partnerio ir rėmėjo - Aleksandro Stulginskio universiteto – atvirų durų renginyje. Net tris dienas universitetas kvietė visus norinčius susipažinti su studijų programomis ir kryptimis, studentų veikla, įsidarbinimo galimybėmis studijuojant ar iškart po studijų.

Plačiau
 
   2017-03-20  Ruošiamasi paminėti Maironio 155-ąsias gimimo metines

   Penktadienį į pirmąjį posėdį rinkosi Mero potvarkiu sudaryta darbo grupė Lietuvos maironiečių draugijos renginiui Raseinių rajone organizuoti ir vykdyti. Darbo grupė, vadovaujama mero pavaduotojos Gitanos Rašimienės, aptarė gegužės 13 d. rajone vyksiančio renginio, skirto mūsų krašto poeto Maironio 155-osioms gimimo metinėms paminėti, organizacinius klausimus. Šventėje planuoja dalyvauti maironiečiai iš visos Lietuvos – net keli šimtai žmonių.

Plačiau
 
   2017-03-20  Gautas pranešimas iš VĮ Registrų centro apie gatvių įregistravimą
   Raseinių rajono savivaldybės taryba 2017-02-23 priėmė sprendimą Nr. TS-59, kuriuo patvirtino sprendimo projektą „Dėl Raseinių rajono savivaldybės teritorijoje esamų gatvių sutrumpinimo, pratęsimo ir naujų gatvių pavadinimų suteikimo“. Plačiau
 
   2017-03-02  Informacija naudojantiems savivaldybės turtą panaudos pagrindais

   Atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių turto valdymo, naudojimo ir disponavimo juo įstatymo pakeitimus ir siekiant, kad valstybės ir savivaldybės turtas būtų naudojamas racionaliai ir efektyviai bei patikrinti, ar visi panaudos gavėjai vykdo sutartinius įsipareigojimus, 2017 m. vasario 23 d. Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu Nr. A1-193 „Dėl Raseinių rajono savivaldybės panaudos sutarčių vykdymo vidaus kontrolės tvarkos aprašo patvirtinimo“ (toliau – įsakymas) buvo patvirtintas Raseinių rajono savivaldybės panaudos sutarčių vykdymo vidaus kontrolės tvarkos aprašas (toliau – tvarkos aprašas).

Plačiau
 
   2017-02-27  Praktiniai pykčio valdymo užsiėmimai

   Nors kartą gyvenime visiems yra tekę pajausti pyktį ir ... jo nesukontroliuoti, t. y. supykus pasielgti netinkamai, dėl ko vėliau išgyvename kaltės, gėdos jausmus, liūdesį, nusivylimą savimi. Kartais supykę žmonės padaro baisių dalykų: sužaloja kitus ar save, sugadina daiktus, prikalba aplinkiniams bjaurių dalykų... Galima teigti, kad pyktis - brangiai kainuojanti emocija.

Plačiau
 
   2017-02-27  Svarbūs pokyčiai vaikų brandumo vertinime

   2016 m. rugsėjo 1 d. buvo patvirtintas naujas „VAIKO BRANDUMO MOKYTIS PAGAL PRIEŠMOKYKLINIO IR PRADINIO UGDYMO PROGRAMAS ĮVERTINIMO TVARKOS APRAŠAS (Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2016 m. rugsėjo 1 d. įsakymas Nr. V-751). Šiame apraše yra pateikiama atnaujinta vaiko brandumo įvertinimo tvarka.

Plačiau
 
   2016-12-14  VMI informuoja - jau galima įsigyti verslo liudijimus kitiems metams
 
Skelbimai
 
   2017-03-24  UAB „Raseinių šilumos tinklai“ skelbimas

   UAB ,,Raseinių šilumos tinklai“ skelbia nereikalingo arba netinkamo (negalimo) naudoti bendrovės turto pardavimo konkursą, kuris vyks bendrovės administracijoje, posėdžių salėje III a, adresu: Pieninės g. 2, Raseiniai.

Plačiau
 
   2017-03-24  Lietuvos Respublikos Vyriausybės narių gyventojų priėmimo Vyriausybės priimamajame (Gedimino pr. 11, Vilnius) 2017 m. balandžio-birželio mėnesiais grafikas
 
   2017-03-23  Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir socialinių reikalų departamento Socialinės paramos skyrius informuoja

   Rajono savivaldybės gyventojams skirtų maisto produktų iš Europos Sąjungos intervencinių maisto atsargų dalinimo grafikas 2017 m. balandžio mėn.

Plačiau
 
   2017-03-20  Dėl žemės sklypų, kaimo plėtros žemėtvarkos projektų rengimo pradžios ir planavimo tikslų
 
   2017-03-14  Informacija apie planuojamą ūkinę veiklą - AB „LYTAGRA“ parduotuvės ir sandėlių Maironio g. 82, Raseiniuose statybos poveikio aplinkai vertinimo

   Planuojamas ūkinės veiklos užsakovas - UAB „AKIRO Projects“; K. Donelaičio g. 62-524, Kaunas, tel. +370 612 35543; el. paštas: info@akiroprojects.eu.

Plačiau
 
   2017-03-14  Lietuvos žemės ūkio ministerija kviečia kaimo bendruomenes teikti paraiškas

   Lietuvos žemės ūkio ministerija informuoja apie skelbiamą kvietimą teikti paramos paraiškas pagal 2017 metų nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai teikimo taisykles, patvirtintas žemės ūkio ministro 2017 metų kovo 7 d. įsakymu Nr. 3D-142 „Dėl 2017 metų nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai teikimo taisyklių patvirtinimo“. Paramos paraiškos priimamos Programos „Leader“ ir žemdirbių mokymo metodikos centre (Universiteto g. 8A, Akademija, LT-53341 Kauno r. (203 kab.) nuo kovo 10 d. iki balandžio 10 d. darbo laiku: pirmadienį-ketvirtadienį 8.00-17.00 val., penktadienį 8.00-15.45 val.; pietų pertrauka 12.00-12.45 val.

Plačiau
 
   2017-03-13  Skelbiamas kvietimas teikti paraiškas Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų nacionalinei atrankai
 
   2017-03-10  Mokyklas registruotis kviečia pirmoji nacionalinė „Žalioji olimpiada“

   Kovo 6-ąją prasidėjo registracija į ekologinį sąmoningumą ugdančią ir galvoti žaliai skatinančią pirmąją Lietuvoje nacionalinę „Žaliąją olimpiadą“, kurioje dalyvauti kviečiamos visos švietimo ir ugdymo įstaigos, kuriose mokosi 8 – 11 klasių moksleiviai. Registracija į pirmąjį etapą tęsis iki kovo 31 dienos.

Plačiau
 
   2017-03-09  Vyks seniūnaičių rinkimai Raseinių miesto seniūnijoje

   Vadovaujantis Raseinių rajono savivaldybės tarybos 2017 m. sausio 26 d. sprendimu Nr. TS-18 ,,Dėl seniūnaičių rinkimo ir atšaukimo tvarkos aprašo patvirtinimo“, Raseinių miesto seniūnija skelbia seniūnaičių rinkimų datą ir vietą:

Plačiau
 
   2017-03-07  Informacija apie parengtą preliminarų medžioklės plotų vienetą

   Komisija medžioklės plotų vienetams sudaryti bei jų riboms pakeisti Raseinių rajono savivaldybės teritorijoje informuoja, kad yra parengtas preliminarus medžioklės plotų vieneto UAB „Raseinių žuvininkystė“ sudarymo projektas.

Plačiau
 
   2017-03-03  Traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų bei jų priekabų techninės apžiūros 2017 metais Raseinių rajone grafikas
 
   2017-03-01  Specifinių atliekų surinkimas bus vykdomas momentinėse priėmimo aikštelėse

   Vykdydama LR Atliekų tvarkymo valstybinę strategiją ir vadovaudamasi rajono Savivaldybės tarybos2008 m. kovo 27 d. sprendimu Nr. (1.1)TS-125 „Dėl Raseinių rajono savivaldybės komunalinių atliekų tvarkymo taisyklių patvirtinimo“, rajono Savivaldybės administracija parinko 71 momentinę priėmimo aikštelę rajone. Šios aikštelės skirtos specifinių atliekų iš komunalinių atliekų srauto (didžiųjų, pavojingų buities, buityje susidarančios elektros ir elektroninės įrangos, statybos ir griovimo atliekų) surinkimui.

Plačiau
 
   2017-02-28  Nemokami mokymai sveikatos priežiūros specialistams

   Valstybės įmonė Registrų centras organizuoja nemokamus mokymus sveikatos priežiūros specialistams kaip naudotis www.esveikata.lt portalu. Mokymai vyks 2017 m. kovo 27 d. 13.00 val. Raseinių rajono savivaldybės administracijos (V. Kudirkos g. 5, Raseiniai) didžiojoje salėje (II aukštas). Programoje numatyta mirties pažymėjimų rašymas, elektroninio recepto rašymas, šablonų naudojimas ir kiti aktualūs klausimai.

Plačiau
 
   2017-02-27  Skelbiamas 2017 metų Raseinių rajono savivaldybės kultūros paveldo išsaugojimo ir vystymo programos priemonės „Raseinių rajono bažnyčių dalinis finansavimas kultūros paveldo objektų išsaugojimui“ finansavimo paraiškų priėmimas

   Priemonės įgyvendinimo tikslas – pagal Lietuvos Respublikos religinių bendruomenių ir bendrijų įstatymą registruotoms tradicinėms religinėms bendruomenėms, veikiančioms Raseinių rajone, prisidėti prie krašto kultūrinio paveldo dalies, priklausančio religinėms bendruomenėms, išsaugojimo skiriant Savivaldybės biudžeto lėšų finansavimą religinių pastatų remontui, vidaus patalpų tvarkymui, avarinės grėsmės pašalinimui, aplinkos tvarkymo darbų atlikimui, apsaugos sistemų įrengimui.

Plačiau
 
   2017-01-25  Lietuvos Respublikos Vyriausybės narių vykdomo gyventojų priėmimo Vyriausybės priimamajame (Gedimino pr. 11, Vilnius) 2017 m. vasario–kovo mėnesiais grafikas
 
   2016-12-12  Nebūk naivus kelyje sąjunga skelbia Socialiai atsakingiausios mokyklos konkursą
 
   2016-10-24  Ieškomi statinių savininkai
 
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 

 
 
 
  
 

 
 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.