Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt

2020 m. gegužės 28 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 

 
  

 
 
Naujienos
Ramonų kaimo bendruomenė įgyvendino projektą „Viešosios erdvės Ramonų kaime sutvarkymas ir pritaikymas gyventojų poilsiui ir sportui“

   Ramonų kaimo bendruomenė įgyvendino labai ilgai lauktą projektą „Viešosios erdvės Ramonų kaime sutvarkymas ir pritaikymas gyventojų poilsiui ir sportui", kuris finansuotas Raseinių rajono vietos veiklos grupės ,,Raseinių krašto bendrija“ 2015–2023 m. vietos plėtros strategijos priemonės „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“ veiklos srities „Parama investicijoms į visų rūšių mažos apimties infrastruktūrą“ lėšomis.

   Pagrindinis projekto uždavinys – sutvarkyti ir pritaikyti gyventojų poilsiui ir sportui viešąją erdvę, tokiu būdu užtikrinant, kad Ramonų ir aplinkinių kaimų gyventojams būtų reguliariai teikiamos kokybiškos sporto ir laisvalaikio paslaugos. Gautomis paramos lėšomis įrengta nauja krepšinio aikštelė, atnaujinta lauko tinklinio aikštelė, aikštynas aptvertas metaline tvora. Prie krepšinio aikštelės pastatyti nauji suoliukai, šiukšliadėžės. Gražu, erdvu ir naudinga. Už laiku ir kokybiškai įgyvendintą projektą esame dėkingi projekto partneriui - Raseinių rajono savivaldybės administracijai, Vietos veiklos grupei „Raseinių krašto bendrija“, projekto konsultantams Laurai ir Pauliui, projekto vykdytojams UAB „Ipera“.

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.