Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2017 m. lapkričio 21 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8026529
Šiandien: 4221
Dabar: 148
Prenumerata
Naujienos
Gyventojai skundžiasi gatvių būkle

   Pas Savivaldybės merą Algirdą Gricių ir jo pavaduotoją Gitaną Rašimienę atvyko Raseinių seniūnijos Norgėlų ir Šarkių k. atstovai pasidalinti daug metų kamuojančiu rūpesčiu. Kaip jie pasakojo, Savivaldybė jau seniai buvo žadėjusi išasfaltuoti Šarkių kaimo Kuidupio gatvę: pagal rajono Tarybos patvirtintą gatvių asfaltavimo eiliškumą ši gatvė 2007 m. buvo penktoje vietoje. Štai jau ir dešimtmetis prabėgo, o gyventojai kaip klampojo, taip ir tebeklampoja per purvynę. Tiesa, prieš porą metų buvo nutiestos vandentiekio, nuotekų trasos ir gyventojai tikėjosi, kad po inžinerinių tinklų sutvarkymo bus paklota ir gatvės danga, bet to daryti neskubama. Gyventojai išsiaiškino, kad šiuo metu Kuidupio gatvė eilėje prie asfalto jau esanti antroje vietoje, tačiau kodėl taip lėtai ta eilė juda? Nejaugi per 10 metų seniūnijoje nė keturių gatvių nebuvo išasfaltuota?

   Savivaldybės meras paaiškino, kad jis negali žinoti anksčiau rajoną valdžiusių politikų pažadų. Panašu, kad kai kurie vakarykščiai politikai pirmiausia savų „tėvonijų“ gatvelėmis skubėjo pasirūpinti ir jų dėka asfaltavimo eiliškumas galėjo „susipainioti“. Savivaldybės vadovas patikino, kad šiemet Raseinių seniūnijoje išasfaltavus Gruzdiškės k. Laukų g., kitąmet be jokių išlygų tikrai bus asfaltuojama Šarkių kaimo Kuidupio gatvė, šiemet ją palyginant, užpilant žvyro.
   Apie Norgėlų kaimo Akacijų gatvės prastą būklę jau rašėme. Per pavasario polaidžius ar po gausesnio lietaus neasfaltuotas likęs gatvės galas piktina gyventojus duobėse telkšančiomis balomis ir sunkiai pravažiuojamais purvynais. Kaip pasakoja gyventojai, žvyruota gatvės atkarpa niekada nedžiugino, tačiau jos būklė labai suprastėjo po to, kai prieš porą metų buvo vykdomi vandentvarkos darbai – trasas tiesę darbininkai deramai nesuformavo kelkraščių, nepasirūpino grioviais šalikelėse, kad vanduo nuo važiuojamosios dalies galėtų nutekėti.
   Gyventojai skundėsi ir Raseinių seniūnijos seniūnui, ir Savivaldybės vadovams, kad purvyną sunku įveikti tiek važiuotam, tiek pėsčiam ir net nuotraukas demonstravo, kaip atrodo gatvė. Seniūnas R. Klusas su mero patarėju A. Mieliniu, su Savivaldybės tarybos nariais ne kartą buvo nuvykęs gatvės apžiūrėti.
   Gyventojai Savivaldybės vadovams, Raseinių seniūnijos seniūnui, Norgėlų k. seniūnaitei išsiuntė oficialų raštą su prašymu įtraukti Akacijų g. į asfaltuotinų gatvių sąrašą. O šiemet, kai tik leis orai, Raseinių seniūnijos seniūnas ir UAB „Raseinių vandenys“ atstovai pažadėjo nuvykti į vietą ir kartu aptarti, kaip bendromis pastangomis pagerinti gatvės būklę. Planuojama gatvę palyginti, pažvyruoti, paaukštinti važiuojamąją dalį, kad lietaus metą ji nebūtų apsemiama, sutvarkyti kelkraščius.

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.