Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt

2020 m. rugsėjo 22 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 

 
  

 
 
Naujienos
Pasitarimas su gydymo įstaigų vadovais

   Šiandien Raseinių rajono savivaldybėje vyko pasitarimas su gydymo įstaigų vadovais dėl atnaujintų paslaugų pacientams teikimo. Pasitarimo metu buvo apžvelgta kiekvienos gydymo įstaigos birželio mėnesį suteiktų paslaugų statistika. Nors teikiamų paslaugų rodikliai yra mažesni nei praėjusiais metais tokį pat mėnesį, tačiau gydymo įstaigos palaipsniui grįžta prie įprasto darbo režimo. Kadangi birželio mėnesį šalyje dar buvo paskelbtas karantinas, liepą teikiamų tiesioginių paslaugų rodikliai atitinkamai bus ženkliai didesni. Raseinių rajono gydymo įstaigos, atsižvelgdamos į Sveikatos apsaugos ministro nurodymą, šiuo metu yra atnaujinusios ne mažiau kaip 70 proc. stacionarinių ir ne mažiau kaip 80 proc. ambulatorinių paslaugų apimčių.

  Dalis Raseinių rajono gydymo įstaigų prevenciniais sumetimais, siekiant apriboti galimus kontaktus ir suvaldyti  koronaviruso (COVID-19) plitimą, nusprendė laikyti savo duris užrakintas, tačiau patikino, kad visiems gyventojams, atvykusiems registruotu laiku, yra suteikiama reikiama pagalba. Primename, kad gydymo įstaigos privalo laikytis infekcijų kontrolės reikalavimų, todėl prašome gyventojų būti supratingiems, atvykti į gydymo įstaigą paskirtu laiku ir laikytis visų reikiamų higienos reikalavimų. 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.