Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. vasario 20 d.
Įveskite el. pašto adresą
Atsisakyti naujienų
Įveskite telefono numerį:
Įveskite el. pašto adresą

Prisijungimas

Naujienų siuntimo užsakymas
Įveskite telefono numerį:
Visos
Visos
Naujienos
Skelbimai


 
 
Naujienos
Pramogų diena Gervinėje „Įkvėpti ateities kartų“

   Dar viena, bet neeilinė, labai spalvinga, graži, jaunatviška ir šeimyniška diena Gervinėje prabėgo kaip akimirka, sušvito ir pradingo kaip vaivorykštė danguje. Kaip gera visa tai prisiminti ir prisiminimais pasidalinti, nes darėme viską nuoširdžiai ir ypatingai ruošėmės.

Atvykę svečiai kalbėjo, kad į šventes Gervinėje tiesiog traukia atvažiuoti, nes, sako, „kartą paragavęs negali sustot“ arba „kad mes madas ir idėjas padiktuojame arba užkrečiame geromis mintimis“. Mums malonu tai girdėti ir šie gražūs pastebėjimai įkvepia vis naujiems darbams. O idėjos taip lengvai negimsta, tai toks nematomas, bet pagrindinis dalykas, o tikslui pasiekti reikia daug darbščių mūsų rankų ir susitelkimo, noro daryti gerus darbus sau, šalia esančiam, savo gimtajam kraštui. Parengtų ir laimėtų dviejų projektų gautas finansavimas padėjo sukurti įdomias veiklas ir turiningą rudenišką renginį.

Šiais metais, siekiant glaudesnio bendravimo ir bendradarbiavimo tarp Paliepių seniūnijos bendruomenių, Gervinės kaimo bendruomenė vykdė projektą, kurio metu visos septynios Paliepių seniūnijoje esančios kaimų bendruomenės rinko vieną pačią pavyzdingiausią, išsiskiriančią gražiais darbais, gyvenančią Lietuvoje ir čia kuriančią savo gerovę, jauną, iki 35 metų šeimą, kuri šventės metu buvo nominuota „Šimtmečio šeimos“ titulu. Renginio vedėjos Žaneta Vaištarienė ir Vaida Vaištaraitė pakvietė Paliepių seniūnijos seniūnę Rasą Spurgienę ir bendruomenės pirmininkes įteikti „Šimtmečio šeimos“ simbolį. Netrukus savo nuostabiais balsais ir melodijomis visus sveikino talentingos jaunosios raseiniškės: Gerda Burneikaitė, Karolina Kulišauskaitė ir Karolina Gedrimaitė. Muzikoje žmogus panašus į skrendantį paukštį, kuris mėgaujasi savo skrydžiu....Tad dar vienas šventės akcentas, kai nominuotos šeimos - Monika ir Eligijus Pociai, Dženeta ir Valentas Skriduliai, Ineta ir Nerijus Malinauskai, Dovilė ir Linas Juknevičiai, Aušra ir Valdemaras Minelgai bei Žaneta ir Vygantas Vaištarai - paleido į dangų svajonių paukštę ir trispalvius balionus.

Dar viena šio renginio idėja - tai Gervinės kaimo bendruomenės narių bei kaimo gyventojų, vaikučių ir jaunimo džiugių atminimo akimirkų įamžinimas. Didžiulį bendruomenės namų pastatą papuošė du išraiškingi stendai. Ir dar viena idėja: parke įkurtose laisvalaikio salelėse „Mano laimės paukštis“, „Siūlai siūlai susivykit“, „Lietuvai ir man“ veikė edukaciniai užsiėmimai. Tai ir kojinaičių nėrimas (nuoširdus ačiū atvykusiai Jūratei Tamavičienei) , ir lietuviškos apyrankės draugui pynimas, ir laimės paukščio gamyba. Atrakcijų, užsiėmimų ir batuto linksmybių buvo ir patiems mažiausiems, nes apie tėvelius pagalvota, kad galėtų trumpam nuo savo mažylių pailsėti. Čia mums pagelbėjo viešnios auklėtojos Giedrė Barčienė ir Sonata Mockuvienė. O pabaigoje visi laukė garsiosios atlikėjos Astos Pilypaitės, kuri savo artumu ir nuoširdumu papuošė mūsų Pramogų dieną.

Nuoširdžiai dėkojame visiems padėjusiems ir prisidėjusiems organizuojant šventę, visiems, kas atvykote, pagerbėte mūsų kaimą savo buvimu, šypsenomis ir nuotaika. Mes visi padarėme šiandieną tokią nuostabią, kad vakarykštė diena turbūt sprogo iš pavydo.

 

Raseinių kultūros centras Gervinėje ir Gervinės kaimo bendruomenė

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
  

 
 
 

 
 
 


 
 

 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.