Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2017 m. gruodžio 12 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8090247
Šiandien: 2432
Dabar: 22
Prenumerata
Naujienos
Vaikų globos namai vėl užpildyti

   Po trumpos pertraukos Raseinių vaikų globos namai vėl užpildyti. Praėjusią savaitę Vaiko teisių apsaugos skyrius, bendradarbiaudamas su Raseinių policija, į globos namus atvežė net šešis vaikus iš dviejų šeimų. Vienas mažylis - vos 2 metų. Motinos vaikų paėmimo momentu buvo girtos (2.94 ir 1.39 promilės), tėvų - nėra. Žaiginyje gyvenančios J. T. vaikai (3 ir 4 metų) su smurto žymėmis, labai utėlėti, sukandžioti blusų, nešvarūs. Žaiginiškė po vaikų paėmimo dar keletą dienų girtavo ir savo atžalų pasigedo tik po 4 dienų.

   S. B., gyvenanti Sargeliuose, visą naktį girtavo su savo broliu, kuris susipykus savo seserį taip primušė, jog teko kviesti medikus. Vaikai, paklausti, ar jie matė, kas tąnakt vyko, prisipažino, kad jiems buvo taip baisu, jog net atsimerkti bijojo. Padedant Žaiginio mokyklos-daugiafunkcio centro direktorei, gruodžio 1 d. vaikai parvežti į Raseinių vaiku globos namus. Motina savo vaikų pati nepasigedo, tačiau jai pavyko prisiskambinti. Moteris prasitarė nusigavusi į Bliūdžius, kur su bendraminčiais dabar skandinanti sielvartą taurelėje...

   Abi šios šeimos įtrauktos į socialinės rizikos šeimų, auginančių vaikus, apskaitą, tačiau neramina tai, kad tokių šeimų vaikai dar dažnai patiria atskirtį. Labai svarbu, kad šeima gautų visas įmanomas paslaugas, sulauktų socialinių darbuotojų dėmesio ir XXI amžiuje netektų kalbėti apie blusas ir utėles.

 

Regina Klevinskienė, Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.