Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt

2021 m. sausio 26 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 

 
  

 
 
Naujienos
Raseinių hipodromas ieško žirginiam sportui neabejingo nuomininko

   Vienintelis toks ne tik Lietuvoje, bet ir Pabaltyje, pritaikytas lygiosioms žirgų lenktynėms rengti – Raseinių hipodromas ieško entuziastingo ir žirginiam sportui neabejingo nuomininko. Šiuo metu yra paskelbtas Raseinių hipodromui nuosavybės teise priklausančių pastatų ir statinių viešasis nuomos konkursas.

   Hipodromo naudojimo paskirtyje numatytas žirginio sporto šakų (teikiant pirmenybę lygiosioms žirgų lenktynėms) renginių organizavimas; žirgų laikymas, priežiūra ir ugdymas; paslaugos žirgų savininkams ir žokėjams; infrastruktūros išnaudojimas visuomeniniams (ne žirginio sporto) renginiams. Siekiama, kad būtų išnaudotos hipodromo, kaip žirginio sporto ir pramogų objekto, galimybės.

   Pradinis nuompinigių dydis – 2933 Eur su PVM per mėnesį. Laimėtoju bus pripažintas didžiausius nuompinigius pasiūlęs dalyvis. Su juo bus sudaryta 5 metų nuomos sutartis.

   Raseinių hipodromas buvo pastatytas dar 1980 m. Jis visiškai pritaikytas žirginiam sportui 2014 m., kuomet buvo atlikta renovacija. Hipodrome yra du bėgimo takai (žolės ir smėlio), įstiklinta tribūna, įrengta per 1500 sėdimų vietų žiūrovams, starto mašina.

   Skelbimą rasite čia: /linker.php?tmpl_into[0]=index&tmpl_name[0]=m_site_index2&tmpl_into[1]=middle&tmpl_name[1]=m_article_view&article_id=13458

 

 

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 

© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema. Nuotolinė pagalba.