Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. spalio 18 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 
 
Naujienos
Mokėsi gyventi be smurto

    Lietuvos probacijos tarnybos Šiaulių regiono skyrius Raseiniuose, vykdydamas projektą „Gyvenkime be smurto“, organizavo seminarą „Kaip išmokti tinkamai reikšti pyktį“, skirtą už smurtą teistiems asmenims.

  Renginyje dalyvavo Raseinių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Kęstutis Užemeckas. Buvęs policijos komisariato vadovas pabrėžė, kad tokio pobūdžio projektai ir mokymai yra labai naudingi ir reikalingi, kad sumažėtų smurto artimoje aplinkoje atvejų. Raseinių rajono policijos komisariato vyriausiasis tyrėjas Darius Jonaitis supažindino su smurto statistika 2018-2019 metais, įvardijo teistų už smurtą asmenų skaičių ir priežastis.

   Seminarą apie pykčio valdymą vedė Šeimos santykių instituto psichologė Rasa Pietarienė, kuri analizavo tradicines ir dažniausiai pasitaikančias problemas, su kuriomis susiduria šeimos – tai pykčiai, sutuoktinių konfliktai, su smurtu susijusios situacijos. Aptarus įvairias problemas, buvo pateikta pasiūlymų, kaip reikėtų elgtis, spręsti susidariusią krizinę situaciją šeimoje, kaip pažinti save ir padėti sau.

    Renginio pabaigoje palinkėta padėti vienas kitam kasdieniame gyvenime, stiprybės, supratimo ir drąsos kalbėti apie tai, kas skaudina ir kelia nerimą.

   Renginį vedė ir svečius pristatė Lietuvos probacijos tarnybos Šiaulių regiono skyriaus specialistė Dalia Selvenienė. Projektą finansavo Raseinių rajono savivaldybė.

   Reda Janonienė

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.