Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. rugsėjo 25 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8751561
Šiandien: 2683
Dabar: 91
Prenumerata

 
 
Naujienos
Savivaldybės administracijos atstovai dalinosi patirtimi Kroatijoje

   Raseinių rajono savivaldybės administracijos atstovai dalyvavimo tarptautiniuose mokymuose „Sveikatą stiprinančios fizinės veiklos tarpžinybinis stiprinimas sporto sektoriuje“ Kutinoje, Kroatijoje.

   Projektas įgyvendinamas Europos Sąjungos „Erasmus +“ programos pagal Bendradarbiavimo partnerystės projektai sporto srityje priemonę finansuotą projektą „Sveikatą stiprinančios fizinės veiklos strategijų plėtra ir praktinis įgyvendinimas Europos vietos bendruomenėse“.
   Mokymuose dalyvavo Lietuvos, Italijos, Turkijos, Kroatijos, Lenkijos ir Latvijos atstovai. Mūsų šaliai atstovavo Raseinių rajono savivaldybės administracijos darbuotojai: Darius Ulickas, administracijos direktoriaus pavaduotojas, atliekantis direktoriaus funkcijas, Gintarė Greičiūtė, Švietimo ir socialinių reikalų departamento vyriausioji specialistė, Akvilė Juškienė, Savivaldybės gydytoja, Rūta Butkienė, Centralizuotos buhalterinės apskaitos skyriaus vyriausioji specialistė, Donatas Gricius, Vietinio ūkio ir turto valdymo skyriaus vyriausiasis specialistas.
   „Gilinome žinias apie sveikatą stiprinančio fizinio aktyvumo bendradarbiavimą sporto sektoriuje, taip pat susipažinome su vykdomu projektu ir veikla, kaip ji vystoma Kutinos savivaldybėje, pasidalinome gerąja patirtimi“, – teigė Savivaldybės administracijos Švietimo ir socialinių reikalų departamento vyriausioji specialistė G.Greičiūtė.
   Mokymu metu buvo išklausyta trenerio Davorino Adamovičiaus paskaitos „Rankinio klubo „Moslavina“ praeitis ir dabartis“, „Sporto klubo vaidmuo vaikų fiziniam aktyvumui“. Pranešėjas supažindino su vieno žmogaus įtaka bendruomenei, gebėjimu įtraukti kitus į fizinę veiklą ir ilgalaikę naudą.
   Marieta Di Gallo skaitė paskaitą „Kaip motyvuoti nemotyvuotus narius“, po jos vyko diskusijos tarptautinėse grupėse. Zagrebo universiteto Kineziterapijos fakulteto profesorius Damiras Knjazas papasakojo apie atliekamus fakulteto tyrimus, per kuriuos nustatomas žmonių biologinis amžius, sveikos mitybos įtaka žmogui ir fiziologiniai tyrimai. Kutinos savivaldybės atstovai supažindino su turima gausia sporto infrastuktūra ir pristatė ateities perspektyvas.
   Mokymų metu dalyviai turėjo galimybę susipažinti su Kutinos mokyklos programa „Universalus sportas“, taip pat su Zagrebo ir Kutinos miestų sporto infrastruktūra. Didelį įspūdį raseiniškiams paliko ekskursija į buvusio vieno garsiausių Europos krepšininkų, šviesios atminties Draženo Petrovičiaus muziejų, kur jie pamatėme daugybę vertingų eksponatų, susitiko su Draženo motina. „Sužinojusi, kad esame iš Lietuvos, moteris nuoširdžiai džiaugėsi, kad esame krepšinio šalies atstovai. Ji prisiminė, kad jos legendinio sūnaus varžovais ir bičiuliais buvo ir Lietuvos krepšinio superžvaigždės Arvydas Sabonis bei Šarūnas Marčiulionis.
   Bendravimas su tarptautiniais partneriais visuomet duoda geros patirties, praplečia akiratį. Dalyvaudamas šiame projekte, Raseinių rajonas teigiamai nuskambėjo ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautinėje erdvėje. Kuo dažniau dalyvausime tokiuose projektuose, tuo daugiau turėsime naudingos patirties ir naujų idėjų“, – sakė Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas, šiuo metu atliekantis direktoriaus funkcijas, D.Ulickas.

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.