Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. balandžio 23 d.

Prisijungimas

Prenumerata 

 
 
Skelbimai
Priminimas naudojantiems savivaldybės turtą panaudos pagrindais

   Atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių turto valdymo, naudojimo ir disponavimo juo įstatymo 14 straipsnio 9 dalį ir siekiant, kad valstybės ir savivaldybės turtas būtų naudojamas racionaliai ir efektyviai bei patikrinti, ar visi panaudos gavėjai vykdo sutartinius įsipareigojimus,  savivaldybės turto panaudos gavėjas panaudos sutarties galiojimo laikotarpiu ne vėliau kaip iki kiekvienų metų gegužės 1 d. teikia Raseinių rajono savivaldybės administracijai ataskaitą, kurioje nurodoma, kaip yra vykdomi panaudos sutartyje numatyti įsipareigojimai.

   Ataskaitos forma patvirtinta 2017 m. vasario 23 d. Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu Nr. A1-193 „Dėl Raseinių rajono savivaldybės panaudos sutarčių vykdymo vidaus kontrolės tvarkos aprašo patvirtinimo“.

Primename, kad pagrindiniai panaudos gavėjų įsipareigojimai yra:

- per 15 kalendorinių dienų nuo sutarties pasirašymo sudaryti su atitinkamomis įmonėmis ir organizacijomis sutartis dėl atsiskaitymo už komunalines paslaugas;

- savo lėšomis apdrausti visam sutarties galiojimo laikui gaunamą turtą panaudos davėjo naudai nuo žalos, kuri gali būti padaryta dėl ugnies, vandens, gamtos jėgų, vagysčių ir kitų draudiminių įvykių;

- savo lėšomis per 15 kalendorinių dienų nuo sutarties pasirašymo dienos įstatymų nustatyta tvarka įregistruoti sutartį Nekilnojamojo turto registre;

- savo lėšomis atlikti perduoto turto remontą (sutartyje numatytomis sąlygomis).

   Prašome panaudos gavėjų be atskiro Raseinių rajono savivaldybės administracijos raginimo ne vėliau kaip iki š. m. gegužės 1 d. pateikti užpildytas ataskaitas paštu adresu: V. Kudirkos g. 5, Raseiniai ar elektroniniu paštu: savivaldybe@raseiniai.lt Raseinių rajono savivaldybės administracijai.

   Informaciją ataskaitų rengimo klausimais teikia Raseinių rajono savivaldybės administracijos Vietinio ūkio ir turto valdymo skyriaus vyriausiasis specialistas Valdas Butrimas, adresu: V. Kudirkos g. 5, Raseiniai, 115 kab., tel. (8 428) 55 912, el. p. valdas.butrimas@raseiniai.lt.

                     

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.