Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. spalio 17 d.

Prisijungimas

Prenumerata

 
 
Naujienos
Projektai juda į priekį

   Savivaldybės vadovai ir administracijos specialistai kartą per mėnesį aptaria rajone vykdomų projektų eigą: aiškinasi trukdžių priežastis, ieško problemų sprendimo būdų. Vakar vykusiame susirinkime Strateginio planavimo ir projektų valdymo skyriaus vedėja Indrė Antanaitienė supažindino su projektų situacija, apie savo kuruojamus projektus komentarus pateikė specialistai. Aptarime dalyvavusiam merui Algirdui Griciui rūpėjo išsiaiškint priežastis, dėl kurių neprasideda Partizanų g. remonto darbai, nors turėjo startuoti gegužės 2 d. Pasak specialistų, rangovai teisinasi darbų gausa ir darbininkų trūkumu, todėl darbai ir vėluoja. Meras ragino specialistus nedelsiant imtis priemonių: šiame ar kituose objektuose konkursus darbams atlikti laimėjusių rangovų pareikalauti raštiškų paaiškinimų, kodėl atidėliojama darbų pradžia ir nesilaikoma sutarties terminų.

   Gera žinia, kad maždaug už 1,5 mėn. galėtų pagaliau prasidėti Vilniaus g. rekonstrukcija - birželio 18 d. bus plėšiami vokai su rangovų pasiūlymais šiems darbams atlikti. Taip pat maždaug mėnesio laikotarpiu planuojama pradėti Raseinių miesto Algirdo, Turgaus gatvių remontą. Meras išsakė susirūpinimą dėl transporto srautų paskirstymo – prieš pradedant darbus keliose miesto gatvėse, turi būti užtikrintas eismas, numatant apvažiavimų schemas.

   Šį mėnesį turi prasidėti Kryžkalnio memorialo Kęstučio apygardos partizanams statybos darbai, taip pat viešųjų erdvių sutvarkymo darbai Užkalniuose, Žaiginyje, Betygaloje, Berteškiuose, Butkiškėje, o artimiausiu metu startuos projektai ir Sujainių, Kalnujų, Norgėlų, Gėluvos bei kt. gyvenvietėse. Sklandžiai vyksta V. Kudirkos g., Nepriklausomybės gynėjų aikštės, stoties prieigų remontas, o rengiant Raseikos parką keblumų kilo dėl vandentiekio šulinių, tačiau neaiškumus sutarta išsiaiškinti su „Raseinių vandenimis“. Agentūra pratęsė Viduklės buvusios naftos bazės teritorijos išvalymo darbų terminą iki spalio 1 d., nes rangovams kol kas sunkiai sekasi pasiekti reikalingus rodiklius.

   Pasitarime taip pat dalyvavo mero pavaduotoja Gitana Rašimienė, mero patarėja Vaida Tunaitienė, vykdomų projektų eiga aktyviai domėjosi administracijos direktorius Liudas Kavaliauskas, diskusijose dalyvavo jo pavaduotojas Darius Ulickas, administracijos specialistai.

 

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.