Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. vasario 20 d.
Įveskite el. pašto adresą
Atsisakyti naujienų
Įveskite telefono numerį:
Įveskite el. pašto adresą

Prisijungimas

Naujienų siuntimo užsakymas
Įveskite telefono numerį:
Visos
Visos
Naujienos
Skelbimai


 
 
Naujienos
Savižudybių prevencijos darbo grupė analizavo pirmuosius rizikos atvejus

Šiandien Raseinių rajono savižudybių prevencijos įgyvendinimo darbo grupė, vadovaujama vicemerės Gitanos Rašimienės, susirinko aptarti pirmuosius du savižudybių rizikos atvejus. Informaciją apie rajono žmones, išgyvenančius krizę ir užuominomis bei konkrečiais veiksmais keliančius grėsmę savo ir net aplinkinių gyvybei, papasakojo Raseinių socialinių pasaugų centro darbuotojos.

Darbo grupės nariai – rajono psichologai, medikai, pareigūnai, socialiniai darbuotojai, savivaldybės administracijos specialistai, pedagogai – analizavo situacijas ir tarėsi, kaip suteikti pagalbą suicidinių minčių užvaldytiems žmonėms. Liūdniausia, kad šiais konkrečiais atvejais į kritines gyvenimo situacijas papuolę žmonės kategoriškai atsisako siūlomos pagalbos, todėl visų sričių specialistams reikia ieškoti ypatingų būdų ir priemonių, kad pagalbos ranka išties būtų veiksminga.

Raseinių rajono savižudybių prevencijos įgyvendinimo darbo grupė buvo sudaryta pernai spalį Savivaldybės mero potvarkiu, buvo organizuojami mokymai profesijų grupėms (medikams, psichologams, socialiniams darbuotojams, pedagogams, policijos pareigūnams), kurios dirba savižudybių prevencijos srityje. Šiemet birželį Savivaldybės taryba patvirtino reagavimo į savižudybių riziką Raseinių rajone algoritmą, kuris dabar taikomas praktiškai.

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
  

 
 
 

 
 
 


 
 

 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.