Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2017 m. spalio 24 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 7948824
Šiandien: 488
Dabar: 45
Prenumerata
Naujienos
Gaisras „Norvelitoje“ lokalizuotas

   Dar prieš penktadienio vidurdienį ugniagesiams pavyko lokalizuoti gaisrą, kilusį UAB „Norvelita“ didžiuliame ceche. Tačiau gaisravietėje gelbėtojai dirbo ir toliau, vyko ardymo darbai, ekspertai tyrė versijas. Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininko Vido Kerševičiaus teigimu, kadangi konstrukcijos yra daugiasluoksnės, iš metalo, vyko pjaustymo darbai, pavienių židinių gesinimas, komunikacijų atnaujinimas, matyt, bus organizuotas budėjimas.

    Raseinių rajono meras A.Gricius su savivaldybės administracijos direktoriumi Remigijumi Aču dar prieš 7 val. ryto buvo nuvykę į įvykio vietą. Aplinkiniams gyventojams pavojaus nėra, šiek tiek buvo padidėjęs oro užterštumas dėl dūmų, bet vėjas buvo palankus ir juos pūtė ne miesto ir gyvenvietės link, o į laukus.

   „Apie 4 val. ryto prasidėjo gaisras, įmonės apsaugos darbuotojai iškvietė tarnybas ir tos tarnybos ten dirbo. Aš pats buvau nuvykęs, administracijos direktorius buvo nuvykęs, klausėme, kokios pagalbos iš savivaldybės jiems reikėjo“, – pasakojo meras.

   Manoma, kad, ugnis įsiplieskė gamybinėse „Norvelitos“ patalpose – degė vienos pagrindinių gamybinių patalpų. Pavojaus aplinkai irgi neturėjo kilti, nes čia specifinė gamyba – žuvies perdirbimas, o ne cheminių medžiagų gamykla, tai aplinkai galėjo kenkti nebent degančios apšiltinimo medžiagos.

   „Savivaldybė labai apgailestauja, nes įmonėje dirba beveik 900 darbuotojų, tai turbūt dalis jų neteks darbo ir bedarbystė rajone padidės, tai mums iš šitos pusės pavojus yra. Savininkas šįryt su optimistine gaidele sakė, kad, jei gaisras neišsiplės, iki Naujųjų metų gamyklą pavyks atstatyti, laikinai, deja, prarasime darbo vietas rajone“, – kalbėjo Savivaldybės meras A.Gricius.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.