Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. spalio 18 d.

Prisijungimas

Prenumerata

 
 
Naujienos
Ariogalos valsčiaus nepriklausomybės kovų dalyviai bus įamžinti

   Ariogalos mieste planuojama įrengti atminimo lentas iš Ariogalos valsčiaus kilusiems ar palaidotiems Vyties Kryžiaus kavalieriams arba oficialiai pripažintiems 1919–1920 m. savanoriams. Nemažai rajonų centrų ir miestelių šią idėją jau įprasmino atminimo lentose. Prieš kelerius metus „Versmės“ leidykla paskelbė atsikuriančios Lietuvos valstybės gynėjų – savanorių – vardus ir archyvinius duomenis. Daugiau kaip 10 tūkstančių savanorių sąrašą pagal archyvo bylas parengė istorikas dr. Ričardas Čepas. Vyties Kryžiaus kavalierių įamžinime didelį darbą atliko žurnalistas Vilius Kavaliauskas, parengęs „Lietuvos karžygių“ enciklopedijas.

   Pasak Ariogalos seniūnijos seniūnės Valerijos Jankauskienės ir Ariogalos miesto seniūnijos seniūno Sauliaus Buivido, šiuo metu vyksta paruošiamieji organizaciniai darbai, tikslinami savanorių sąrašai, rengiamos darbų sąmatos.

   Pristatome jau paruoštus Ariogalos valsčiaus savanorių ir Vyties Kryžiaus kavalierių sąrašus. Jei pastebėjote kokių nors netikslumų, ar esate šių žmonių giminaitis, iki š. m. rugpjūčio 1 d. susisiekite su Ariogalos miesto ir Ariogalos seniūnijomis – turėsime galimybę sąrašą patikslinti, o vėliau Jus informuoti apie lentų atidengimo iškilmes. Pasidalinkite šia žinia su kolegomis, kaimynais, artimaisiais, kad ji pasiektų galimus adresatus. Skambinkite tel.: 8 428 50 354; 8 620 75 310, rašykite į el. paštą egle.jankauskaite@raseiniai.lt

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.