Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. liepos 23 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8604324
Šiandien: 69
Dabar: 47
Prenumerata

 
 
Naujienos
Raseiniuose įvyko pirmasis „Europe goes local“ renginys

   Raseinių rajono savivaldybės administracija atrinkta dalyvauti Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūros vykdomame projekte „Europe goes local“. Projektinės veiklos vyks visus metus ir bus sudarytos iš penkių etapų. Projekto tikslai: skatinti pokyčius darbo su jaunimu srityje vietos lygmeniu; sustiprinti jaunimo politikos formavimą ir įgyvendinimą savivaldybėse; gerinti aktyvių veikėjų vietos lygmeniu kompetencijas; motyvuoti ir įgalinti projekto dalyvius tarptautiniam bendradarbiavimui; padėti konkrečioms Lietuvos vietovėms įsitraukti į Europos Sąjungos programos „Erasmus+“ jaunimo sritį teikiant paraiškas ir gaunant finansavimą projektų įgyvendinimui.

   Pirmasis projekto „Europe goes local“ etapas Raseiniuose vyko kovo 13 d. Raseinių rajono kultūros centro Atviroje jaunimo erdvėje. Renginio metu dalyviai sužinojo apie tarptautinių ir nacionalinių programų galimybes jauniems žmonėms, jaunimo organizacijoms ir dirbantiems su jaunimu asmenims. Renginio dalyviai susitiko su atstovais iš Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūros, programos Europa piliečiams, DofE apdovanojimo programos, taip pat su VšĮ „Sveikatingumo idėjos“ atstovais ir tarptautiniais savanoriais.

 

   

 

Gintarė Greičiūtė, Švietimo ir socialinių reikalų departamento vyr. specialistė

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.