Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. vasario 18 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8261918
Šiandien: 1370
Dabar: 40
Prenumerata
Naujienos
Pasiruošimas „Sveikatą stiprinančios fizinės veiklos strategijų plėtra ir praktinis įgyvendinimas Europos vietos bendruomenėse“ projekto partnerių priėmimui

   Š. m. spalio 2-7 dienomis Raseinių rajone vyks projekto mokymai „Sveikatą skatinančios fizinės veiklos tarpsektorinis stiprinimas: senjorai ir darbo aplinka“. Mokymuose dalyvaus svečiai iš Latvijos, Lenkijos, Kroatijos, Turkijos ir Italijos.

   Mokymų metu projekto dalyviai dalinsis gerąja patirtimi, vyks diskusijos ir vizitai į įstaigas. Projekto vadovė ir koordinatorė Gintarė Greičiūtė (Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir socialinių reikalų departamento vyr. specialistė), projekto asistentė ir finansininkė Rūta Butkienė (Raseinių rajono savivaldybės administracijos Centralizuotos buhalterinės apskaitos skyriaus vyriausioji specialistė) lankėsi Vilniuje susitikti su Skandia kompanijos atstovėmis, kad aptartų pažintinio vizito detales į šią kompaniją ir susipažintų su darbo aplinka ir darbuotojų sveikatinimo priemonėmis.

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.