Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. vasario 20 d.
Įveskite el. pašto adresą
Atsisakyti naujienų
Įveskite telefono numerį:
Įveskite el. pašto adresą

Prisijungimas

Naujienų siuntimo užsakymas
Įveskite telefono numerį:
Visos
Visos
Naujienos
Skelbimai


 
 
Naujienos
Dovana rajono mokytojams

   Vakar, Tarptautinės mokytojų dienos išvakarėse, rajono pedagogams Savivaldybė dovanojo operos solisto Liudo Mikalausko koncertą - dvasingumo pamoką Šiluvos bazilikoje. Nusipelniusiems rajono mokytojams įteiktos padėkos.

Gausiai Šiluvos bazilikoje susirinkusius pedagogus trumpu, bet prasmingu pamokslu pasveikino Šiluvos parapijos klebonas Erastas Murauskas, primindamas, kad šiemet, Valstybės atkūrimo šimtmečio metais, pažymimos ir vienos iškiliausių mūsų tautos asmenybių - kunigo, pamokslininko, Lietuvos pasipriešinimo sovietinei okupacijai veikėjo Tėvo Stanislovo - šimtosios gimimo metinės.

Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vyriausioji specialistė Danutė Vizbarienė pakvietė visus paklausyti operos solisto Liudo Mikalausko koncertinės programos „Tėvo Stanislovo laiškai“, kuri nuskambėjo kaip dvasingumo pamoka apie gyvenimo misiją ir tarnystę, neslegiančią pečių, o pakylėjančią aukščiau kasdienybės, ir tokią tarnystę savo gyvenimu liudijo šviesaus atminimo Tėvas Stanislovas.

Po įspūdingo, jautriausias sielos stygas suvirpinusio, o kai kam net ašarą išspaudusio L. Mikalausko pasirodymo buvo pasveikinti ir padėkos raštais apdovanoti rajono pedagogai.

Profesinės šventės proga kolegas nuoširdžiai sveikino Savivaldybės meras Algirdas Gricius, mero pavaduotoja Gitana Rašimienė, 23 rajono mokytojams įteikti Savivaldybės mero padėkos raštai, gėlių žiedai. Pedagogus taip pat pasveikino Seimo narė Vida Ačienė, kuri įteikė Lietuvos ministro pirmininko Sauliaus Skvernelio padėkas, o Kęstutis Užemeckas - Seimo vicepirmininko Arvydo Nekrošiaus padėkos raštus. Kolegoms mokytojams sveikinimo žodžius tarė Savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto pirmininkas Andrius Bautronis, Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vedėja Regina Petreikienė,  pasveikinti pedagogų atvyko Raseinių r. policijos komisariato viršininkas Marijus Macis, o Šiluvos seniūnijos seniūnas Juozas Šlepas, tardamas sveikinimo žodžius kartu ir pasidžiaugė, kad šiemet šventei pasirinktas Šiluvos miestelis – mažoji Lietuvos kultūros sostinė.

Rajono mokytojai pratęsti šventę buvo pakviesti į Jono Pauliaus II namus, kur galėjo šiltai pabendrauti prie arbatos puodelio.

Mokytojų dienos šventę organizavo Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir ugdymo skyrius, idėjos autorės – vyriausiosios specialistės Danutė Vizbarienė ir Asta Pagarauskaitė.

 

Daugiau šventės akimirkų https://www.facebook.com/pg/Raseiniurajonosavivaldybe/photos/?tab=album&album_id=522578091503345

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
  

 
 
 

 
 
 


 
 

 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.