Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2017 m. rugpjūčio 18 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 7771788
Šiandien: 2267
Dabar: 9
Prenumerata
Nariai

 

Raseinių miesto vietos veiklos grupės pirmininkė Jurgita Gerčienė
El. p.
jurgita.austeja@gmail.com, mob. 8 678  39 070
 

 
 Raseinių miesto vietos veiklos grupės nariai
 
  

Nr. Pavadinimas Atstovas El. paštas Tel. 
1 Savivaldybė
     
2 UAB „Tikas“
Jūratė Vaitkienė tikasuab@gmail.com 8 656  42 454
3 UAB „Izora“
Edmundas Čėsna director@izora.lt 8 698  21 586
4 UAB „Rasetra"
Mantas Matusevičius rasetra@takas.lt 8 652  26 395
5 Sporto klubas „Žygis"
Audrius Vaitkus audrius.vaitkus@takas.lt 8 656  42 455
6 Raseinių Rotary klubas
Vilma Račkauskienė rackauskiene.vilma@gmail.com 8 686  67 097
7 Raseinių krizių centras
Asta Montvydienė asta.montvydiene@gmail.com 8 657  87 475
8 Raseinių rajono imtynių sporto klubas Lūšis Jurgita Gerčienė jurgita.austėja@gmail.com 8 678  39 070
9 Asociacija Raseinių liberalus jaunimas Arnas Zmitra arnaszmitra@gmail.com  
10 Raseinių menininkų bendrija Pegasas Vytautas Bulotas vytas.bulotas@gmail.com  
11 Neringos šokių studija
Neringa Šlopšnienė neringa.slopsniene@gmail.com  
12 Remigijaus Ačo labdaros ir paramos fondas Birutė Venclovienė aciene.vida@gmail.com   jurate.garliauskiene@gmail.com  
13 Kalnų kvartalo bendruomenė
Veronika Čirvinskienė veronika@raseiniai.lt  
14 Sporto klubas
Senasis žemaitis
Valdas Karabinas valdask@hotmail.com  
15 UAB Tėjula
Reda Račienė redastonai@gmail.com  
16 UAB Rasmedis
Jurgita Navickienė rasmedis@gmail.com  
17 UAB RSB
Jonas Zėringis rsb.raseiniai@gmail.com  
18 IĮ Violetos Gailienės valgykla
Vijoleta Gailienė valgykla@gmail.com  
19 UAB Autoserpantinas
Saulius Stankevičius autoserp@takas.lt  
20 UAB Žerminalis
Eugenijus Matusevičius rasetra@takas.lt  
21 UAB Regvila
Sigitas Vaičius regvila1@gmail.com  
22 UAB Šakyna
Rimvidas Batavičius uabsakyna@gmail.com  
23 UAB Raseinių autotransportas
Benas Matusevičius rasetra@takas.lt  
24 Rasos Sendrauskienės IĮ Alio, Raseiniai Paulius Sendrauskas p.sendrauskas@gmail.com  
25 UAB Raivila
Daiva Bakšienė daivab@servira.lt  
26 UAB „Ajus" Romualdas Dubinskas keliauk@super.lt   
27 VšĮ „Gali ir tu" Neila Gailienė galiirturaseiniai@gmail.com  

 


Informacija atnaujinta: 2016-07-15 09:55:06
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.