Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. spalio 17 d.

Prisijungimas

Prenumerata

 
 
Naujienos
Tarptautiniame piešinių konkurse - dvi diplomantės

   Tarptautinis vaikų piešinių konkursas „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“ vyksta 27-erius metus. Jo iniciatorė ir organizatorė- Panevėžio gamtos mokyklos direktorė Regina Kliminskienė. Konkurso tikslas – ugdyti jaunąjį kūrėją, kuriam svarbiausias kūrybinio įkvėpimo šaltinis būtų Gamta. Tai paskatinimas vaikams atidžiau žvalgytis gamtoje, stengiantis ją pažinti, suprasti, išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą. Tai siekis per kūrybą esmingiau priartėti prie Gamtos, užmegzti emocinį ryšį su mus supančia aplinka.

  Šiemet tarptautiniam konkursui piešiniai atkeliavo iš 6 pasaulio šalių: Indijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Kinijos, Lietuvos, Lenkijos, Rusijos. Konkursui buvo atsiųsta 940 piešinių iš 92 švietimo įstaigų. Vaikus konkursui rengė 186 pedagogai. Diplomais apdovanota 100 konkurso laureatų iš 4 amžiaus grupių nuo mažiausiųjų 3-mečių iki 19-mečių.

   Šiame konkurse dalyvavo ir 7 Raseinių kultūros centro dailės studijos mokiniai. Sėkmė nusišypsojo Agnieškai Aukštakytei ir Gabrielei Paulauskytei. Septynmetės Agnieškos grafikos darbas „Katinai“ apdovanotas diplomu 7-10 metų amžiaus grupėje, o dvylikametė Gabrielė pripažinta diplomante 11-14 metų amžiaus grupėje už tapybos darbą „Žuvys“ . Šios mokinės jau turi apdovanojimų respublikiniuose konkursuose.

   Geriausių konkurso piešinių paroda šiemet eksponuojama Panevėžio miesto Dailės galerijoje. Čia vyko ir diplomų įteikimo šventė. Diplomais buvo apdovanoti visi geriausieji jaunieji dailininkai.

   Sveikiname mūsų dailės studijos diplomantes Agniešką ir Gabrielę bei linkime toliau kurti ir skinti laurus piešinių konkursuose.

 

 

Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos vadovė Dalia Rapalytė

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.