Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt

2020 m. liepos 6 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 

 
  

 
 
Naujienos
Informacija asmenims ir šeimoms, laukiantiems eilėje socialinio būsto ir gyvenantiems socialiniame būste

   Primename, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos pramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymo nuostatomis, asmenims ir šeimoms, laukiantiems eilėje socialinio būsto ir gyvenantiems socialiniame būste, privaloma kiekvienais metais iki gegužės 1 d. deklaruoti turtą ir gautas pajamas.

   Atsižvelgiant į valstybėje susidariusią situaciją dėl COVID-19 ir Valstybinės mokesčių inspekcijos paskelbtą informaciją, terminas deklaruoti turtą ir gautas pajamas šiais metais pratęsiamas iki liepos 1 d.

   Informuojame, kad švelninant šalyje paskelbto karantino sąlygas, nuo š. m. birželio 1 d. atveriamas Kauno apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos Raseinių poskyris. Atsižvelgiant į galiojančias COVID-19 prevencijos darbo vietose rekomendacijas, aptarnavimo padalinyje bus ribojamas klientų srautas – atvykti laiku galės tik iš anksto telefonu 8 346 55 005 užsiregistravę gyventojai.

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.