Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2017 m. liepos 27 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 7702343
Šiandien: 1914
Dabar: 105
Prenumerata
Naujienos
 
   2017-07-26  Įstaigų vadovams nustatytos metinės užduotys

   Savivaldybės meras Algirdas Gricius ir mero pavaduotoja Gitana Rašimienė susitiko su rajono švietimo, kultūros, socialinių įstaigų vadovais ir su kiekvienu individualiai aptarė einamųjų metų užduotis. Kiekvienam vadovui nustatytos šešios užduotys, kurias turi įgyvendinti iki š. m. pabaigos, numatyti siektini rezultatai, vertinimo kriterijai ir rizika, kuriai esant užduotys gali būti neįvykdytos.

Plačiau
 
   2017-07-26  Savivaldybės vadovai gyventojams pateikė veiklos ataskaitą

   Liepos 3-17 dienomis Savivaldybės meras Algirdas Gricius ir mero pavaduotoja Gitana Rašimienė aplankė visas rajono seniūnijas ir gyventojams pristatė 2016 m. Savivaldybės veiklos ataskaitą. Daugelyje seniūnijų žmonės Savivaldybės vadovus sutiko draugiškai ir labiau domėjosi ne praėjusiais metais, o ateities perspektyvomis. Savivaldybės vadovai su gyventojais buvo atviri ir kalbėjo ne tai, ką žmonės norėtų girdėti , o tai, kaip yra iš tikrųjų.

Plačiau
 
   2017-07-26  Žvejo šventė Blinstrubiškių socialinės globos namuose

   Blinstrubiškių socialinės globos namuose vyko Žvejo šventė. Ryte socialinės globos namų gyventojai dalyvavo žvejybos varžybose. Netoliese esančiame tvenkinyje žvejojo 3 moterys ir 5 vyrai. Po varžybų vykusioje šventėje buvo pagerbti ir apdovanoti žvejai. Daugiausia pavyko sužvejoti mūsų šauniai žvejai Almai Samuilaitei, kuriai ir atiteko pagrindinis prizas. Kiti dalyviai buvo apdovanoti paguodos prizais. Visi šventės dalyviai vaišinosi vaišėmis, kurias mums skyrė UAB „ISADA“.

Plačiau
 
   2017-07-26  Kiekvieną ketvirtadienį Maironio parke skambės „Lietuva brangi"

   Laukiant Lietuvos valstybingumo atkūrimo 100-mečio ir minint mūsų krašto poeto, tautos laisvės šauklio, Maironio 155-ąsias gimimo metines, nuo rugpjūčio 3 d. Raseinių miesto Maironio parke prasidės akcija – kiekvieną ketvirtadienį iki spalio 5 d. prie Maironio paminklo 19 val. 18 min. gyvai bus giedamas kūrinys „Lietuva brangi".

Plačiau
 
   2017-07-25  Aktorius A. Bružas vis dažniau lankosi prie konteinerių

   Ką tik startavo socialinė-aplinkosauginė kampanija su šūkiu „Prisijunk prie rūšiuojančios ir galvojančios bendruomenės!”, kurios ambasadoriais tapo Lietuvoje populiarūs ir gerai žinomi aktoriai Audrius Bružas ir Martynas Nedzinskas.

Plačiau
 
   2017-07-24  Išrinkti konkurso-apžiūros „Gražinkime savo aplinką“ nugalėtojai

   Tradicinio konkurso-apžiūros „Gražinkime savo aplinką“ vertinimo grupė baigė darbą ir jau išrinko konkurso nugalėtojus. Komisijos nariai praėjusią savaitę tris dienas keliavo po rajoną ir aplankė net 52 seniūnijų pasiūlytus objektus. Visų konkursui pasiūlytų sodybų šeimininkai pavyzdingai tvarkosi savo aplinkoje, visos konkursui pasiūlytos įmonės ir bendruomenės bei viešosios erdvės atrodo patraukliai, todėl komisijai teko nelengvas darbas – apsispręsti, kam šiemet atiduoti gražiausiai, pavyzdingiausiai, išradingiausiai savo aplinką prižiūrinčiųjų titulą.

Plačiau
 
   2017-07-24  Mes - didelė šeima

   Saulėtą liepos 15 d., šeštadienį, Pašešuvio kaimo bendruomenės nariai bei svečiai iš kitų bendruomenių turėjo galimybę pasidžiaugti Pašešuvio kaimo bendruomenės organizuojama švente „Mes – didelė šeima“. Šventė buvo rengiama įgyvendinant LR Žemės ūkio ministerijos finansuojamą projektą. Šventinis rytas prasidėjo nuo teniso varžybų, kuriose dalyvavo skirtingų amžiaus grupių dalyviai ir dalyvės. Renginio metu varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis ir medaliais. Kiekvienos grupės varžybų nugalėtojus taip pat pasveikino ir jiems įteikė dovanėles Seimo narės Vidos Ačienės padėjėja Janina Jasiulienė. 

Plačiau
 
   2017-07-23  Garbingas žmogus pasitiko 80-metį

   Penktadienį Savivaldybės mero pavaduotoja Gitana Rašimienė ir administracijos direktoriaus pavaduotojas Darius Ulickas skubėjo į Kaulakių kaimą jubiliejaus proga pasveikinti garbingo ir nusipelniusio žmogaus – Petro Janušaičio, kuris vakar pasitiko gražią 80-mečio sukaktį.

Plačiau
 
   2017-07-21  Konkurso-apžiūros „Gražinkime savo aplinką“ komisija aplankė per 50 objektų

   Vakar konkurso-apžiūros „Gražinkime savo aplinką“ vertinimo darbo grupė, lydima seniūnijų seniūnų, aplankė paskutinius 17 konkursui pasiūlytų objektų Girkalnio, Pagojukų, Betygalos, Ariogalos kaimiškoje ir miesto seniūnijose.

Plačiau
 
   2017-07-21  Bendradarbiavimas dėl vaiko gerovės

   Raseinių pirminės sveikatos priežiūros centro direktorė Violeta Užringienė susitiko su Savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Regina Klevinskiene ir aptarė bendradarbiavimo keičiantis informacija, veiklos tobulinimo galimybes. Nuspręsta, kad Vaiko teisių apsaugos skyrius, vadovaudamasis teisės aktų nustatyta tvarka, pateiks gydymo įstaigai informaciją dėl vaiko sveikatos priežiūros užtikrinimo, kai gali kilti įtarimų, jog buvo pažeistos vaiko teisės. Siekiant operatyviai reaguoti į atvejus nutarta pasirašyti bendradarbiavimo sutartį.

Plačiau
 
   2017-07-20  Naujų taisyklių privalu laikytis

   Primename, kad yra priimtas 2017 m. gegužės 25 d. Raseinių rajono savivaldybės tarybos sprendimas Nr. TS-209, kuriame patvirtintos naujos taisyklės ,,Dėl Raseinių rajono savivaldybės teritorijų tvarkymo ir švaros‘‘.

Plačiau
 
   2017-07-20  ŽEMDIRBIŲ DĖMESIUI

   Pasibaigus žemės ūkio naudmenų ir kitų plotų deklaravimui žemdirbiai raginami nedelsti ir pranešti apie sutvarkytus buvusius netinkamus paramai žemės plotus arba naujus netinkamus paramai žemės plotus.
   Žemdirbiai, besirengiantys paversti žemės ūkio valdoje turimus netinkamus paramai žemės plotus tinkamais paramai ir ateinančiais žemės ūkio naudmenų ir kitų plotų deklaravimo metais juos deklaruoti, privalo iki 2017 m. gruodžio 1 d. juos sutvarkyti: išnaikinti piktžoles, atlikti medžių, kelmų, krūmų, akmenų valymo darbus, o darbų atliekas pašalinti iš žemės ploto, atlikti kitus būtinus tvarkymo darbus.

Plačiau
 
   2017-07-12  Priimami prašymai mokinių lengvatoms

   Nuo liepos 1 d. moksleivių tėveliai jau gali kreiptis su prašymais dėl mokinių nemokamo maitinimo ir paramos mokinio reikmenims įsigyti ateinantiems mokslo metams. Šie dalykai, pasak Savivaldybės administracijos Švietimo ir socialinių reikalų departamento Socialinės paramos skyriaus vedėjos Loretos Laugalienės, yra skiriami mokiniams, kurie mokosi pagal priešmokyklinio ugdymo programą ar bendrojo ugdymo programas, išskyrus suaugusiųjų ugdymo programas.

Plačiau
 
   2017-07-07  Kvietimas teikti paraiškas jaunimo nedarbo problemoms spręsti

   Šiuo metu dar vyksta atviras kvietimas teikti paraiškas Regioninio EEE ir Norvegijos finansinių mechanizmų Jaunimo užimtumo fondo paramai gauti.

Plačiau
 
   2017-07-05  Europos socialinio fondo agentūra kviečia teikti paraiškas pagal priemonę Nr. 08.3.2-ESFA-K-415 „54+“

   Europos socialinio fondo agentūra kviečia nevyriausybines organizacijas teikti paraiškas pagal pakoreguotą priemonės „54+“ finansavimo sąlygų aprašą ir projektų atrankos kriterijus. Apie 6 mln. eurų  planuojama skirti projektams, kurių metu turi būti atsigręžta į vyresniojo amžiaus žmonių problemas.  Tikimasi, kad projektų iniciatoriai skatins vyresniojo amžiaus žmonių savanorišką veiklą, sudarys sąlygas gauti aktualią informaciją, psichologinę pagalbą. Ypač svarbu tai, kad šio amžiaus žmonės galėtų lengviau įsidarbinti, plėsti savo bendravimo ratą, didėtų jų motyvacija, o kartu ir savivertė. Paraiškas teikti kviečiama iki 2017 m. rugsėjo 15 d.

Plačiau
 
   2017-07-03  Idėjas Valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti gyventojai gali teikti iki rugsėjo

   Kitąmet minėsime Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, ta proga Vyriausybė yra patvirtinusi Šimtmečio minėjimo programą: tam, kad būtume vieningi ir toliau kurtume savo šalį tokią, kokios norime, visoje Lietuvoje iki 2020 m. vyks įvairūs renginiai, socialinės iniciatyvos.

Plačiau
 
   2017-07-03  Jūratės Petruškevičienės autorinė paroda „Iš būtojo laiko“ Raseinių krašto istorijos muziejuje

   Nebe pirmą ir ne antrą kartą menininkė Jūratė Petruškevičienė prabyla būtuoju laiku. Jau keletą dešimtmečių dailininkės braižą galima atpažinti iš nenuilstamo bandymo sulipdyti arba sulopyti istorijų skiautes. Jūratės Petruškevičienės kūryboje dominuoja asmeninės istorijos – jos artimųjų patirtos ir mažai pažįstamų žmonių ne iki galo nupasakotos, tad jas menininkei tenka sukurti pačiai, lopas po lopo, dygsnis po dygsnio. Pastarųjų metų ciklas, kuriame skiautinio, siuvinėjimo, daigstymo ir kitomis technikomis atgaivinami dzūkiški lovų užtiesalai, persmelktas kaip tik tokio asmeniškumo. Menininkė gali išsamiai ir įdomiai pasakoti lovatiesių atradimo, surinkimo, jų buvusių savininkų istorijas. Jai rūpi aplinka, iš kurios atkeliavo kažkada dideliu turtu buvę rankų darbo tekstiliniai objektai. Nūdien dauguma jų – sudilę, suplyšę, nevertinami, suplėkę. Menininkė šiais kūriniais, antram gyvenimui prikėlusiais namų tekstilės objektus, reiškia pagarbą tekstilės tradicijai, sieja rankų darbo amatus su šeimoje brandintomis vertybėmis, kūrybingumo formomis, perduotomis iš kartos į kartą.

Plačiau
 
   2017-06-28  Jaunimas kvietė į „Pramogų kiemelį“

   Jau tapo tradicija jaunimui susirinkti trečiadieniais į atvirus Raseinių rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos posėdžius ir diskutuoti įvairiomis temomis (savanorystė, renginiai, jaunimo problemos, jų sprendimo būdai ir t. .t.). Didžiausią laiko dalis yra skiriama diskusijoms apie renginius. Vienas iš pasiektų rezultatų diskusijų metu – „Pramogų kiemelis“ Joninių šventės metu Molavėnų piliakalnių komplekse. Jaunimas prisidėjo prie Raseinių r. kultūros centro organizuojamo renginio ir ėmėsi atsakomybės pasirūpinti žiūrovų pramogomis. Jaunimas šventės metu kvietė visus užsukti ir pasinerti į kūrybą, pasipuošti, išmėginti savo laimę sportinėse rungtyse ar pasiklausyti akustinės muzikos.

Plačiau
 
   2017-06-27  Keliaukite po Kauno regioną ir laimėkite prizų

   Keliaukite po Kauno regioną, pažinkite, domėkitės, atraskite, patirtas akimirkas užfiksuokite ir laimėkite prizų! Iš 49 objektų, siūlomų akcijoje „Magiškasis Kauno regiono septynetas“ yra įtraukti ir septyni Raseinių rajono objektai.

Plačiau
 
   2017-06-06  www.epaslaugos.lt – naudingos tau

   Epaslaugos.lt – naudinga, patogu, lengva, saugu. Visos tau aktualios ir reikalingos viešojo sektoriaus paslaugos pasiekiamos internetu: pažymų, leidimų ar licencijų gavimas, įvairių deklaracijų bei ataskaitų pateikimas, juridinių faktų registravimas ar bet kokios kitos procedūros. Visa tai gali atlikti keliais mygtuko paspaudimais. Gyventojas ar verslininkas naudodamasis epaslaugos.lt – taupo laiką ir pinigus. E. paslaugos – patogios tau. Reikalingas paslaugas pasieksi iš visur kur tik yra interneto ryšys. Ir nebūtinai reikia kompiuterio. Naudokis mobiliaisiais įrenginiais! Tavo pateikta informacija automatiškai ir patikimai perduodama visoms susijusioms su paslaugos teikimu institucijoms. Tau pačiam nieko nebereikia daryti.

Plačiau
 
   2017-06-02  Ikimokyklinio ugdymo įstaigų darbas 2017 metų vasarą

   Raseinių rajono savivaldybės taryba, atsižvelgdama į rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų vadovų prašymus, priėmė sprendimą dėl Raseinių rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų darbo 2017 metų vasarą.

Plačiau
 
   2017-02-27  Svarbūs pokyčiai vaikų brandumo vertinime

   2016 m. rugsėjo 1 d. buvo patvirtintas naujas „VAIKO BRANDUMO MOKYTIS PAGAL PRIEŠMOKYKLINIO IR PRADINIO UGDYMO PROGRAMAS ĮVERTINIMO TVARKOS APRAŠAS (Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2016 m. rugsėjo 1 d. įsakymas Nr. V-751). Šiame apraše yra pateikiama atnaujinta vaiko brandumo įvertinimo tvarka.

Plačiau
 
Skelbimai
 
   2017-07-26  Skelbiami vieši nekilnojamojo turto objektų pardavimo aukcionai
 
   2017-07-26  Renatos Lauraitytės kūrybos darbų parodos atidarymas

   Spektakliuose, koncertuose, minėjimuose, įvairiose šventėse ir kituose renginiuose vizualų, nebylų ir itin svarbų vaidmenį atlieka scenografija. Ji gali būti nuo spindinčių objektų ir spalvų, detalių gausos iki visiškai paprastos baltos kėdės stovinčios scenos viduryje.

Plačiau
 
   2017-07-24  Organizuojamas XIII įvaikinusių šeimų susitikimas

   Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba, įgyvendindama Vaiko gerovės 2016–2018 m. veiksmų plano priemonę „Organizuoti renginius (seminarus, konferencijas, akcijas), skirtus gerajai vaiko gerovės patirčiai skleisti, rengti ir išleisti informacinius bei metodinius leidinius, informuoti apie vaiko gerovės aktualijas ir problemas per visuomenės informavimo priemones, akcijas, šventes, formuojant teigiamą nuomonę apie vaiko globą (rūpybą) šeimoje, šeimynoje ir įvaikinimą", organizuoja XIII įvaikinusių šeimų susitikimą, kuris vyks š. m. rugpjūčio 4–6 d.

Plačiau
 
   2017-07-18  Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir socialinių reikalų departamento Socialinės paramos skyrius informuoja
 
   2017-06-30  Lietuvos Respublikos Vyriausybės narių gyventojų priėmimo Vyriausybės priimamajame (Gedimino pr. 11, Vilnius) 2017 m. liepos-rugsėjo mėnesiais grafikas
 
   2017-06-27  Kviečiame dalyvauti pilietinėje akcijoje „Padovanok knygą mokytojui senjorui“

   Naujas knygas, skirtas mokytojams senjorams, prašome pristatyti į Raseinių rajono švietimo centrą (T. Daugirdo g. 7) iki 2017 m. rugpjūčio 25 d.

Plačiau
 
   2017-06-19  Raseinių pedagoginės psichologinės tarnybos informacija

   Informuojame, kad 2017 m. liepos 10-19 d. ir liepos 24 d. - rugpjūčio 18 d. klientai Raseinių pedagoginėje psichologinėje tarnyboje aptarnaujami nebus. Esant būtinybei (dėl archyvo pažymos išrašymo) kreiptis mob. 8 652 36 484.

Plačiau
 
   2017-06-06  Informacija

   Informuojame, kad nuo 2017-06-09 d. iki 2017-07-31 d. (darbo dienomis) yra planuojamas medienos išvežimas iš savininkui Liudvikui Borisevičiui priklausančio miško. Medienos pakrovimo vieta – Raseinių r. savivaldybė, Girkalnio sen., Bakaičių k., 645 kv.

Plačiau
 
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 

 
 
 
  

 
 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.