Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt

2020 m. rugsėjo 22 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 

 
  

 
 
Naujienos
„Išsitaškyk spalvom 2020“

   Rugpjūčio 8–ąją Raseiniuose vyks jau ketvirtus metus iš eilės organizuojamas bėgimas „Išsitaškyk spalvom“. Šiemet yra paruoštos dvi žiedinės bėgimo trasos: ilgoji - 2,4 km ir trumpoji - 800 m. Abi trasos apjuosia net tris Raseinių miesto tvenkinius, tad bėgdami galėsite pasigrožėti Raseinių miesto kraštovaizdžiu.

   Raseinių rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Vaida Tunaitienė ragina gyventojus sudalyvauti „Išsitaškyk spalvom“ renginyje, kuris prisideda prie fizinio aktyvumo skatinimo ir tuo pačiu suteikia galimybę linksmai ir „spalvingai“ praleisti laiką. „Praėjusių metų patirtis rodo, kad „Išsitaškyk spalvom“ bėgimas sulaukė didelio gyventojų susidomėjimo. Renginio metu naudojami spalvoti milteliai asocijuojasi ne tik su pramoga, bet ir noru atskleisti, kad gyvenimas yra pilnas įvairiausių spalvų ir linksmų akimirkų.“ , - teigė jaunimo reikalų koordinatorė.  

   Neabejojame, kad visų pamėgto renginio metu patirsite daugybę teigiamų emocijų ir puikiai praleisite laiką! Kviečiame prisijungti!

   Starto ir finišo vieta - Raseinių miesto Maironio parkas

   Registracijos pradžia - 15 val.

   Renginio pradžia, startas - 16 val.

   Renginio organizatoriai rekomenduoja dėvėti drabužius, kurių negaila sutepti spalvotais milteliais, kadangi kai kurios spalvos gali išsiskalbti tik po kelių skalbimų. 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.