Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. rugsėjo 25 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8751831
Šiandien: 255
Dabar: 15
Prenumerata

 
 
Naujienos
Ruošiamasi gerinti Viduklės miestelio bendruomeninę infrastruktūrą

   Šiandien pas Savivaldybės merą Algirdą Gricių vyko pasitarimas dėl projekto „Viduklės miestelio bendruomeninės infrastruktūros gerinimas“, kurį įgyvendinant bus tvarkomos miestelio viešosios erdvės, dalis pastato-klubo patalpų, taip pat rekonstruojami ir įrengiami nauji pėsčiųjų takai ir šaligatviai ir kt. Pasitarime dalyvavo Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas, atliekantis direktoriaus funkcijas, Darius Ulickas, Ekonomikos ir ūkio departamento direktoriaus funkcijas atliekanti Indrė Antanaitienė, jai pavaldžių skyrių vedėjai, atsakingieji specialistai, Raseinių r. kultūros centro direktorė Inga Šatkauskienė ir jos pavaduotojas Justas Dargevičius, Viduklės kaimų bendruomenės pirmininkė Regina Morkuvienė su pavaduotoju Algimantu Mieliniu.

   Kaip informavo Strateginio planavimo ir projektų valdymo skyriaus vyriausioji specialistė Jekaterina Povilaitienė, Centrinei projektų valdymo agentūrai projekto paraiška buvo pateikta š. m. vasario mėnesį. Vertinimo metu buvo atvykę agentūros atstovai ir apžiūrėjo teritoriją, patalpas. Buvo iškilę sunkumų dėl šaligatvių, kadangi dalis jų yra Lietuvos automobilių kelių direkcijos valstybinės reikšmės rajoniniuose keliuose Kęstučio g. ir Dariaus ir Girėno g., bet šaligatviai įtraukti į Raseinių rajono savivaldybės balansą, todėl minėtų šaligatvių rekonstrukcijai buvo reikalinga bendradarbiavimo sutartis su Lietuvos automobilių kelių direkcija. Ši problema jau išspręsta – balandžio 26 d. Tarybos posėdyje priimtas sprendimas dėl pritarimo partnerystės sutarties projektui.

   Siekiant gauti finansavimą ir sėkmingai įgyvendinti projektą „Viduklės miestelio bendruomeninės infrastruktūros gerinimas“, Savivaldybės taryba artimiausiu metu turės priimti dar vieną sprendimą dėl Kultūros centro patalpų perdavimo Viduklės kaimų bendruomenei, nes viena iš projekto dalių - atnaujinti neefektyviai naudojamas Raseinių rajono kultūros centro Viduklėje pastato patalpas ir pritaikyti jas visuomenės poreikiams, kaimo bendruomenės užimtumui, jaunimo veikloms. Po pasitarimo pas merą Kultūros centro vadovai ir kaimų bendruomenės atstovai geranoriškai sutarė dėl patalpų pasidalijimo, savo poreikius jie raštu pateiks Savivaldybei.

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.