Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. liepos 23 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8604324
Šiandien: 69
Dabar: 47
Prenumerata

 
 
Naujienos
Savivaldybės vadovai susitiko su Raseinių V. Petkaus pagrindinės mokyklos darbuotojais

   Savivaldybės meras Algirdas Gricius, mero pavaduotoja Gitana Rašimienė, Savivaldybės administracijos Švietimo ir socialinių reikalų departamento direktorė Jolita Jablonskienė ir Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vedėja Regina Petreikienė susitiko su Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos darbuotojais pasitarti dėl mokyklos laukiančios reorganizacijos. Vasario mėnesį Savivaldybės taryba priėmė sprendimą dėl Raseinių rajono švietimo įstaigų tinklo pertvarkos plano patvirtinimo, kuriuo numatyta Paupio mokyklą-daugiafunkcį centrą prijungti prie Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos.

   Mokyklos pedagogai pasidalijo savo nuogąstavimais dėl ateities: ar visiems mokytojams bus išsaugotos darbo vietos, kodėl reorganizacijai pasirinkta būtent ši, o ne kuri nors kita rajono mokykla, kam apskritai reikalinga reorganizacija?

   Savivaldybės vadovai ir švietimo specialistės informavo, kad reorganizacija neišvengiama, nes Paupio mokykloje kritiškai mažas ugdytinių skaičius - tik 35, vaikai mokosi jungtinėse klasėse, ir artimiausius kelerius metus tendencijos išliks panašios. Po reorganizacijos numatyta Paupyje palikti tik ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo grupes, o vyresniųjų mokinių tėveliai vienbalsiai pageidavo, kad jų vaikai mokslus tęstų ne kurioje nors kitoje, o būtent Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinėje mokykloje. Kaip nustatyta teisės aktuose, visi reorganizuojamų įstaigų darbuotojai gaus atleidimo lapelius, tačiau, pasak R. Petreikienės, Viktoro Petkaus mokyklos mokytojams rizika netekti darbo yra minimali, nes beveik visi šios mokyklos pedagogai yra metodininkai.

   Atsakydamas į mokytojų klausimus meras pabrėžė, kad svarbiausia – ugdymo kokybė ir tėvų pageidavimai, be to, bus sutaupytos administravimui skirtos lėšos.

   Kovo mėn. 22 d. Savivaldybės tarybos posėdyje bus svarstomas sprendimo projektas dėl sutikimo reorganizuoti Paupio mokyklą-daugiafunkcį centrą, prijungiant prie Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos.

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.