Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. rugpjūčio 25 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 
 
Naujienos
Kaimo bendruomenių atstovų išvyka į Čekiją

   Rajono kaimo bendruomenės džiaugiasi, kad kasmet jų savanoriškai veiklai pritaria ir ją skatina Savivaldybės vadovai, Savivaldybės tarybos Kaimo reikalų, ekologijos ir teritorijų planavimo komiteto nariai.

   Šiais metais gavus dalinį finansavimą iš Savivaldybės Kaimo plėtros programos, buvo organizuota gerosios patirties pasidalijimo išvyka į Čekiją. Malonu, kad į kelionę jos dalyvius ankstų rytą su geriausiais linkėjimais išlydėjo Savivaldybės meras Andrius Bautronis. Savivaldybės tarybos Kaimo reikalų, ekologijos ir teritorijų planavimo komiteto narių linkėjimus perdavė šio komiteto narys Alfredas Bardauskas.

   Visos išvykos metu jos dalyviai bendravo, keitėsi savo bendruomenių patirtimi, diskutavo aktualiais klausimais. Jie lankėsi Adršpachų draustinyje, Prahoje, Detenice barokiniuose rūmuose, susipažino su amatų demonstravimo, edukacinių programų organizavimu.

   Raseinių rajono kaimų bendruomenių sąjunga kasmet dalyvauja Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse“, todėl autobuse buvo aptarta, kaip šiemet aktyvinti kaimo bendruomenes, kad dar daugiau dėmesio būtų skirta eismo saugumui. Šiluvos ir Mirklių kaimo bendruomenių pirmininkės Judita Stoškienė ir Gražina Andraitienė pasidalino patirtimi, kaip jų bendruomenės rūpinasi gyventojų saugumu. Visiems išvykos dalyviams buvo įteikti šviesą atspindintys pakabukai. Smagi, greitai prabėgusi kelionė suteikė gerų emocijų, patirties, kuri bus reikalinga dar aktyviau ir išradingiau organizuojant kaimo bendruomenių veiklą.

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.