Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. liepos 23 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8604324
Šiandien: 69
Dabar: 47
Prenumerata

 
 
Naujienos
„Lietuvos garbės“ apdovanojimas – mūsų kraštietėms

   Kovo 11-ąją į tradicinį, jau 13 kartą organizuojamą iškilmingų „Lietuvos garbės“ apdovanojimų renginį vyko ir mūsų rajono gyventoja - Betygalos sen. Steponkaimio seniūnaitė Genovaitė Mosteikienė, kuri kartu su Dovile Ovariene, mūsų kraštiete, dabar gyvenančia Kėdainių r., pelnė nominacijos „Metų kaimynės“ apdovanojimą.

   Pasidžiaugti kilniu, nesavanaudišku ir gražiu darbu kartu su nominantėmis į iškilmingą renginį Vilniuje, Lietuvos nacionaliniame dramos teatre, vyko Savivaldybės mero pavaduotoja Gitana Rašimienė. Renginys buvo tiesiogiai transliuojamas per TV3 televiziją.

   Už kilniaširdišką darbą „Lietuvos garbės 2018“ statulėle ir „Maxima“ prizais apdovanotos Genutė ir Dovilė ištiesė tvirtą pagalbos ranką Danutės ir Petro Lavreckų šeimai, kurių namą Plinkaigalio k. (Kėdainių r.) liepsnos pasiglemžė pernai spalį. Keturis savo vaikus ir du globotinius užauginusi šeima po gaisro liko kaip stovi – be nieko. Apie baisią nelaimę sužinojusios Genovaitė ir Dovilė griebėsi iniciatyvos – informaciją apie bėdą paskelbė socialiniame tinkle, kitais būdais ieškojo rėmėjų. Kilniaširdžių moterų pastangos atnešė neįtikėtinų rezultatų – padegėliams geros valios žmonės dovanojo reikalingų daiktų, o pinigų į nurodytą sąskaitą šimtai lietuvių suaukojo tiek, kad Danutė ir Petras jau įsigijo naujus namučius.

   Nominaciją pristatė ir apdovanojimą moterims įteikė ultramaratonininkas Aidas Ardzijauskas. „Šiandien yra sunkiau, nei buvo prieš keturis mėnesius“, – neslėpė jaudulio už gražų darbą pagarbos ir įvertinimo sulaukusios kaimynės, kurios drauge paragino visus daryti gera, pastebėti į bėdą patekusį žmogų ir padėti vieni kitiems.

 

 

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.