Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. liepos 23 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8604324
Šiandien: 69
Dabar: 47
Prenumerata

 
 
Naujienos
Aptarta investicinių projektų vykdymo eiga

   Šiandien Savivaldybės meras Algirdas Gricius, administracijos direktorius Remigijus Ačas, jo pavaduotojas Darius Ulickas kartu su Savivaldybės administracijos specialistais aptarė investicinių projektų vykdymo eigą. Ekonomikos ir ūkio departamento direktorė Indrė Antanaitienė supažindino su projektų situacija 2018 m. pradžioje.

   Dalies projektų darbai vyksta, kitų – jau perkami arba nupirkti rangos darbai ir laukiama CPVA vertinimų, arba ruošiamos sąlygos. Keletas projektų, kaip antai Vilniaus g. rekonstrukcija, Raseinių kultūros centro rekonstrukcija, įvardinti kaip rizikingi projektai, kurių įgyvendinimas vėluoja dėl objektyvių priežasčių. Sutarta organizuoti pasitarimą su rekonstrukcijos darbus Kultūros centre vėluojančiais atlikti rangovais, o dėl dviejų projektų – „Komunalinių atliekų tvarkymo infrastruktūros atnaujinimas ir plėtra Raseinių rajono savivaldybėje“ ir „Raseinių m. V. Kudirkos g. kvartalo viešųjų erdvių ir gyvenamųjų vietų patrauklumo didinimas“ bus teikiami prašymai agentūroms dėl įgyvendinimo terminų pratęsimo.

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.