Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. rugsėjo 19 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8734926
Šiandien: 627
Dabar: 53
Prenumerata

 
 
Naujienos
Seniūnų sueiga Nemakščiuose

   Rajono seniūnai gerai vieni kitus pažįsta, tačiau apie vienų ir kitų darbus, pasiekimus gerinant paslaugų kokybę gyventojams ir naujus užmojus dažnai žino tik iš kalbų. Norėdami pamatyti, kaip tvarkomasi vietoje, seniūnai planuoja aplankyti vieni kitus.

   Praėjusi rajono seniūnų sueiga persikėlė Nemakščių seniūniją. Prieš kurį laiką miestelio turgavietės teritorijoje sovietmečiu buvusi tarybinio ūkio dispečerinė baigė sugriūti. Ūkiškai besitvarkantis seniūnas Remigijus Laugalis pasirinko pačius nagingiausius žmones ir jų paprašė namuką prikelti naujam gyvenimui.

   Sutaupytomis seniūnijos lėšomis sutvarkyta elektros instaliacija, pastatyta šildymo krosnelė, rūsyje įrengtos dirbtuvėlės, kuriose galima atlikti smulkius staliaus, šaltkalvio, suvirintojo ir kitus remonto darbus. Čia taip pat galima laikyti darbo įrankius, atlikti nedidelį technikos remontą.

   Suremontuotame pastate yra dvi patalpos Pirmoji skirta darbininkams – čia jie registruojami, gauna dienos darbų užduotis. Gretimas kambarys skirtas būsimam jų vadovui, kuris skirstys ir kontroliuos darbus, pildys dokumentus. Į šią pareigybę visose rajono seniūnijose pretenduoja dabartiniai kapinių prižiūrėtojai, kurių etatai iš UAB Raseinių komunalinės paslaugos“ gali būti perkelti į seniūnijas.

   Seniūnai apžiūrėjo gražiai tvarkomą Nemakščių miestelį, gatves, kurių dauguma yra asfaltuotos, ir kitas seniūnijos gyventojų tvarkomas ir prižiūrimas teritorijas. Jose yra svarbūs visam rajonui ir Lietuvai Molavėnų piliakalnis bei Kryžkalnio sklypas, kuriame bus pastatytas Kęstučio apygardos aukų memorialinis paminklas, skirtas pagerbti Laisvės kovų dalyvius ir jų partizaninės kovos praeitį.

 

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.