Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. vasario 20 d.
Įveskite el. pašto adresą
Atsisakyti naujienų
Įveskite telefono numerį:
Įveskite el. pašto adresą

Prisijungimas

Naujienų siuntimo užsakymas
Įveskite telefono numerį:
Visos
Visos
Naujienos
Skelbimai


 
 
Naujienos
Pasveikino rajono angelus sargus

   Spalio 2-ąją policijos pareigūnai švenčia savo profesinę šventę – Angelų sargų dieną. Į šventės minėjimą Raseinių policijos komisariate susirinkusius pareigūnus pasveikino Seimo narė Vida Ačienė, Savivaldybės meras Algirdas Gricius ir vicemerė Gitana Rašimienė, Seimo vicepirmininko Arvydo Nekrošiaus padėjėjas Kęstutis Užemeckas, Šiaulių apygardos probacijos tarnybos Raseinių skyriaus atstovai.

Nuoširdūs padėkos žodžiai skambėjo ir simbolinės dovanos bei padėkos raštai už profesionalumą, iniciatyvumą, sąžiningą darbą ir gerus darbo rezultatus buvo įteikti Raseinių rajono policijos komisariato vadovui Marijui Maciui, kuris pakilo pareigose ir palieka darbą Raseinių komisariate. Pasak mero, vadovaujant šiam komisarui, Savivaldybė negavo nė vieno nusiskundimo dėl policijos darbo. M. Maciui įteikta mero padėka, Raseinių simbolis – lūšies statulėlė ir kitos atminimo dovanos.

M. Macis padėkojo visam kolektyvui už bendrą darbą, įteikė apdovanojimus labiausiai nusipelniusiems pareigūnams, o komisariato skyriams ir šventės svečiams – knygas „Lietuvos policijai – 100“.

 

 

Daugiau šventės akimirkų https://www.facebook.com/pg/Raseiniurajonosavivaldybe/photos/?tab=album&album_id=521602594934228

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
  

 
 
 

 
 
 


 
 

 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.