Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. spalio 17 d.

Prisijungimas

Prenumerata

 
 
Naujienos
Rudens šventė šurmuliuos rugsėjo 22-ąją

   Savivaldybės meras Algirdas Gricius ir mero pavaduoja Gitana Rašimienė susitiko su Raseinių rajono kultūros centro darbuotojais aptarti kasmetinės rajono rudens šventės organizacinių klausimų. Šiemet šventė ne eilinė – kartu bus pažymimas ir Raseinių miesto 765-erių metų jubiliejus. Beje, jubiliejines sukaktis šiemet švenčia ir Ariogala, Betygala, Viduklė, todėl galime sakyti, kad tai viso rajono jubiliejus.

   Rudens šventę suplanuota rengti rugsėjo 22 d., jos pradžia numatyta 12 val. Pasitarimo metu diskutuota dėl šventinės eisenos, aptarti pagrindiniai programos akcentai. Kaip ir kasmet renginio širdis – Žemaičio aikštė, o aplink kursis seniūnijų, įstaigų, organizacijų kiemeliai, prekybininkai. Šventės metu bus apdovanojami konkursų laimėtojai, pasirodys Dainų šventėje dalyvavę mūsų krašto meno kolektyvai. Į svečius numatyta pakviesti užsienio delegacijas, kurios, tikimasi, atsiveš ir savo meno kolektyvų. Šventės metu bus programų vaikams, vyks įvairios edukacijos, sporto rungtys, o vakarinei programai ketinama pakviesti populiarias šalies grupes „Quorum“, „Rondo“, „2 Donatai“. Žinoma, galutinis šventės scenarijus dar nėra parengtas, jis dar bus papildytas maloniomis staigmenomis.

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.