Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. kovo 21 d.

Prisijungimas

Prenumerata 

 
 
Naujienos
Metinė konferencija „Visuomenės sveikatos rėmimo specialioji programa. Nuveikti darbai ir iššūkiai“

   Šiandien Raseinių rajono savivaldybės bendruomenės sveikatos taryba sukvietė visus į metinę konferenciją „Visuomenės sveikatos rėmimo specialioji programa. Nuveikti darbai ir iššūkiai“. Savivaldybės didžiojoje salėje susirinkusiems konferencijos dalyviams nuotaikingą mankštą pravedė Raseinių lopšelio-darželio „Liepaitė“ mažieji „Smalsučių“ grupės sveikuoliai su auklėtojomis.

Sveikinimo žodį tarė Savivaldybės meras Algirdas Gricius, kuris ragino visus rūpintis savo ir aplinkinių sveikata, kol dar nevėlu, o kartu pasidžiaugė, kad rajonas žengia sveikatingumo keliu: vykdomos prevencinės programos, sveikos gyvensenos dvasia ugdomi vaikai, įgyvendinamos Sveikatos rėmino specialiosios programos priemonės, į kurias įsijungia ne tik sveikatos priežiūros įstaigos, bet ir mokyklos, darželiai, bendruomenės. Nuveiktais darbai ir Bendruomenės sveikatos tarybos produktyvia veikla pasidžiaugė Sveikatos apsaugos ir socialinių reikalų komiteto pirmininkė Aldona Ona Radčenko.

Konferencijos metu pranešimą skaitė Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistė Asta Kavaliauskienė, kuri supažindino su visuomenės sveikatos būkle rajone. Savivaldybės bendruomenės sveikatos tarybos pirmininkė, Savivaldybės gydytoja Akvilė Juškienė pateikė išsamią informaciją apie Visuomenės sveikatos rėmimo specialiąją programą ir jos įgyvendinimą Raseinių rajono savivaldybėje. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos biologijos mokytoja Virginija Petrošienė papasakojo, kaip prevencinę stovyklą organizuoja mokiniai, o Raseinių ligoninės gydytoja akušerė-ginekologė Dalia Gruodytė skaitė pranešimą „Gimdos kaklelio vėžys: simptomai, diagnostika ir gydymas“. Po kavos pertraukėlės visi stebėjo filmą „Krūties vėžys. Nedels. Išsitirk“. Betygalos Maironio gimnazijos pradinių klasių mokytoja Ingrida Račickienė mokė žengti sveikatos takeliu, o Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos mokinės Solveiga Petraitytė ir Monika Janušaitė pasidalijo, kai būti sveiku ir laimingu. „Sveika šeima – sveika bendruomenė“ – tokį pranešimą skaitė Užkalnių kaimo bendruomenės pirmininkas Gitanas Kybartas. Išklausę visus pranešimus, konferencijos dalyviai dalijosi patirtimis, aptarė įgytas žinias ir ateities veiklų gaires.

Konferencijos nuotraukos https://www.facebook.com/pg/Raseiniurajonosavivaldybe/photos/?tab=album&album_id=553027695125051

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.