Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt

2020 m. liepos 5 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 

 
  

 
 
Naujienos
Ariogaloje vyks Lietuvos tremtinių, politinių kalinių ir Laisvės kovų dalyvių sąskrydis „Su Lietuva širdy“

   Nepaisant susidariusių aplinkybių, nuspręsta organizuoti jau 30-ąjį Lietuvos tremtinių, politinių kalinių ir Laisvės kovų dalyvių sąskrydį „Su Lietuva širdy“. Kaip ir kasmet sąskrydis įvyks vienoje gražiausių ir tremtiniams brangiausių vietų – Ariogalos Dubysos slėnyje.

   Birželio 22 d. Raseinių rajono savivaldybėje lankėsi Lietuvos nacionalinio kultūros centro direktorius Saulius Liausa, tautodailės specialistė Sandra Stalnionytė, LPKTS Kauno filialo vadovas Vladas Sungaila ir renginio režisierius Vilius Kaminskas. Pasitarime dėl sąskrydžio organizavimo, turimos infrastruktūros pritaikymo ir viešosios tvarkos palaikymo taip pat dalyvavo rajono Savivaldybės vadovai, atsakingi specialistai, Šiaulių apskrities VPK Raseinių rajono PK, Raseinių rajono greitosios medicinos pagalbos stoties, Raseinių rajono kultūros centro ir UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“ vadovai bei Ariogalos miesto seniūnas. Vykusio pasitarimo metu buvo pasidžiaugta rekonstruota Ariogalos Slėnio gatve. Sąskrydžio organizatoriai pabrėžė, kad šiais metais renginys organizuojamas laikantis visų nustatytų saugumo reikalavimų, taikant ribojimus renginio dalyvių skaičiui, todėl žmonės galės patekti tik turėdami leidimus, už kurių išdavimą atsakingi LPKTS skyriai.

   Numatoma sąskrydžio data: rugpjūčio 1 d.

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.