Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. spalio 18 d.

Prisijungimas

Prenumerata

 
 
Naujienos
Vidukliškiai pamėgo programavimą

   Šiais mokslo metais 5 klasių mokiniams rėmėjai padovanojo „BBC micro:bit“ kompiuteriukus. Tai puikus įrenginys, kuriuo pradėti programuoti yra ypač paprasta ir įdomu. Gimnazijoje su šiais kompiuteriukais mokėsi programuoti penktų ir šeštų klasių mokiniai. Pradžiamokslį mokinai išmoko vos per kelioliką minučių. Platesnį mikrokompiuteriukų panaudojimą išbandė mokiniai, lankantys programavimo būrelį.

   Funkcijos, esančios pačiame „Micro:bit“, leidžia sukurti pačias įvairiausias programėles. 25 LED’ų matrica atvaizduoja simbolius, tekstą, skaičiuoja elementus, seka laiką. Įdomiausia tai, kad programavimo rezultatą galima pamatyti tuoj pat, laikant mikrokompiuteriuką rankoje.

   Programuoti mokysimės ir toliau. Kitais mokslo metais planuojame organizuoti programavimo valandas šeštadieniais. Tai bus puiki galimybė išmokti plačiau panaudoti šias priemones. Dėkojame rėmėjams už suteiktą galimybę mokytis ir išmokti.

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.