Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. spalio 14 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 
 
Skelbimai
Spalio 1 d. – gyventojų perspėjimo sistemos patikrinimas!

   Informuojame, kad dėl šių metų spalio 1–4 dienomis vyksiančių valstybinio lygio civilinės saugos funkcinių pratybų „Civilinės saugos sistemos subjektų veiksmai įvykus branduolinei avarijai Baltarusijos Respublikos teritorijoje esančioje atominėje elektrinėje“ spalio 1 d. vyks perspėjimo ir informavimo sistemos patikrinimas įjungiant sirenas bei gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemos panaudojimas patikrinimo metu.

   Patikrinimo metu nuo 10 val. 15 min. iki 10 val. 17 min. Raseinių rajono savivaldybėje bus įjungiamos centralizuoto ir vietinio valdymo sirenos, gyventojams per Gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemą į mobiliuosius telefonus bus siunčiami pranešimai.

   Kad gyventojai gautų perspėjimo pranešimus, jie būtinai turi nusistatyti savo mobiliuosius telefonus. Telefonų nustatymo instrukcijos ir daugiau informacijos apie šią sistemą pateikiama Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie VRM interneto svetainėje www.vpgt.lt.

   Išgirdus civilinės saugos signalą ,,Dėmesio visiems“, reikia įjungti radiją ar televiziją ir išklausyti informaciją bei rekomendacijas.

 

Bendrųjų reikalų ir informacinių technologijų skyriaus vyriausiasis specialistas Albinas Stakauskas

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.