Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2017 m. lapkričio 21 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8026447
Šiandien: 4139
Dabar: 114
Prenumerata
Naujienos
Ilgižių moksleiviai sėkmingai debiutavo Europos „Jaunojo žiūrovo kino apdovanojimuose“

   Lietuvos kino centras kartu su Europos kino akademija pirmą kartą Lietuvoje organizavo tarptautinį renginį "Jaunojo žiūrovo kino diena" (Young Audience Film Day). „Džiaugiamės, kad bendradarbiaudami su Europos kino akademija galime pasiūlyti Lietuvos moksleiviams sudalyvauti Europos jaunimo kino apdovanojimuose. „Jaunojo žiūrovo kino diena“ suteikia galimybę pažinti Europos kiną, skatina diskutuoti ir keistis nuomonėmis apie naujausius kino kūrėjų darbus ir bus prasmingas žingsnis Lietuvos kino centrui prisidedant prie Europos kino auditorijos ugdymo” – sako Lietuvos kino centro direktorius Rolandas Kvietkauskas.

   2017 m. gegužės 7-osios rytas grupei Ilgižių mokyklos-daugiafunkcio centro mokinių prasidėjo labai anksti, nes jau 9 valandą mūsų laukė susitikimas Vilniuje, kino teatre „Forum Cinemas Vingis“, kur virš penkiasdešimt 12-14 metų moksleivių iš Vilkijos, Kretingos, Raseinių, Alytaus ir Vilniaus kartu su savo bendraamžiais iš 31 Europos šalies vienai dienai tapo žiuri nariais. Nuo ankstyvo ryto „Jaunojo žiūrovo kino dienos“ dalyviai kino teatro salėje susirinko žiūrėti filmus, diskutuoti ir balsuoti, kaip turėtų išsidėstyti Lietuvos balsai „Jaunojo kino žiūrovo apdovanojimuose“. Renginio metu per vieną dieną vaikai iš 31 Europos šalies pažiūrėjo 3 europietiškus filmus ir išrinko labiausiai jiems patikusį filmą, kuriam Europos vaikų vardu buvo įteiktas apdovanojimas, apdovanojimų ceremonija vyko Erfurte (Vokietija).
   Šiemet septintus metus vykstančiame renginyje, renkant geriausią jaunimo filmą, buvo įskaitytas ir Lietuvos jaunimo balsas. Džiugu, kad ir ilgižiškiai galėjo sudalyvauti ir prisidėti prie balsų skelbimo. Šio renginio vienas vedėjų, pristatęs Lietuvos rezultatus, buvo mūsų mokinys Airidas Stoškus. Visiems dalyvavusiems mokiniams įteikti garbės sertifikatai, patvirtinantys, kad mokiniai buvo žiuri nariai Europos kino apdovanojimuose 2017.
   Dėkojame mokytojai Raimundai Pakštienei, kuri organizavo kelionę į šį renginį.

   1 minutės siužetas apie jau septintus metus Europoje organizuojamą renginį: https://vimeo.com/193043463

   Pirmajame renginyje Lietuvoje visos šalies rezultatus skelbė mūsų mokinys Airidas Stoškus (žiūrėti nuo 30 min): https://yaa-efa.eu/#livestream

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.