Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. spalio 18 d.

Prisijungimas

Prenumerata

 
 
Naujienos
Rekonstruojama V.Kudirkos gatvė

   Vis daugiau tvarkoma Raseinių miesto gatvių, viešųjų erdvių. Šiomis dienomis dūzgia rangos darbus atliekančios AB „Kauno tiltai“ technika V. Kudirkos gatvėje. Joje nuo sankryžos su Maironio gatve iki sankryžos su Gluosnių gatve bus atnaujinta gatvės danga, apšvietimo tinklai ir įrengti lauko paviršinių nuotekų tinklai. Lauko paviršinių nuotekų tinklai bus įrengti nuo sankryžos su Šaltinio gatve iki sankryžos su Gluosnių gatve.

   Projekto „Raseinių m., V. Kudirkos g. rekonstravimas“ darbai tęsiami. Dalis darbų šioje gatvėje jau padaryta – nuo sankryžos su Jaunimo gatve iki sankryžos su Vytauto Didžiojo gatve jau atnaujinti šaligatviai ir apšvietimo tinklai, bus paklota asfalto danga važiuojamoje dalyje.

   Šio projekto finansavimas yra skiriamas pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 6-o prioriteto „Darnaus transporto ir pagrindinių tinklų infrastruktūros plėtra“ 06.2.1-TID-R-511 įgyvendinamą priemonę „Vietinių kelių vystymas“. Projekto biudžete nustatyta didžiausia galima projekto tinkamų finansuoti išlaidų suma – 261 595,76 Eur, iš jų Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Lietuvos valstybės biudžeto lėšos – 222 356,39 Eur, o likusias lėšas, reikalingas projektui įgyvendinti, skirs Raseinių rajono savivaldybės administracija.

   Dėl rangos darbų miesto gyventojams ir svečiams gali kilti laikinų nepatogumų (V.Kudirkos g. bus ribojamas ar nukreipiamas eismas, padidės triukšmo lygis ir pan.), todėl Savivaldybės administracija visų atsiprašo.

 

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.