Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt

2020 m. vasario 22 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata


 

 
  

 
 

Įmonių, įstaigų, visuomeninių organizacijų, bendruomenių, viešųjų įstaigų ir kt. dėmesiui »»»

Skelbiamas konkursas „Kovo 11-oji – tai mes“ »»»

   Raseinių rajono savivaldybės 9-ojo šaukimo tarybos 16-asis posėdis numatomas kovo 26 d. 10 val.

  


Naujienos
 
   2020-02-21  Raseinių rajono kultūros centras – aktyvus Vilniaus knygų mugės dalyvis

Vasario 20 – 23 d. didžioji Lietuvos inteligentijos dalis savo žvilgsnius nukreips į Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo vykstančią 21-ąją Vilniaus knygų mugę, kuri šiemet mugės dalyvius kvies versti naują puslapį ir ieškoti atvirų saviraiškos formų.

Plačiau
 
   2020-02-21  Savivaldybė paskelbė konkursą „Kovo 11-oji – tai mes“

Laisvė - vienas iš didžiausių turtų, kuriais galime džiaugtis gyvendami nepriklausomoje Tėvynėje. Todėl norime, kad Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos trisdešimtmečio džiugesys pasibelstų į kiekvieno Jūsų namus. Trokštame, kad šiuo džiaugsmu pasidalintumėte ne tik su pačiais artimiausiais, bet ir su kiekvienu gimtąjį kraštą mylinčiu žmogumi, tad pranešame Jums svarbią žinią.

Plačiau
 
   2020-02-20  Priimtas 2020 m. Raseinių rajono savivaldybės biudžetas

Raseinių rajono savivaldybės taryba penkioliktajame savo posėdyje priėmė  2020 m. Savivaldybės biudžetą, sieksiantį kiek daugiau nei 38 000 000 Eur. Iki šiandien šiam biudžetui jau buvo pritarę visi penki Savivaldybės tarybos komitetai.

Plačiau
 
   2020-02-20  Švietimo įstaigos pristatė 2019 m. veiklos ataskaitas

   Šią savaitę intensyviai vyksta Raseinių rajono savivaldybės tarybos komitetų posėdžiai, kuriuose svarstomi visam kraštui aktualūs klausimai. Viename šių posėdžių susirinko Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komitetas, kurio nariams buvo pristatytos Raseinių rajono savivaldybei pavaldžių švietimo įstaigų 2019 m. ataskaitos.

Plačiau
 
   2020-02-20  Tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorės dalijosi gerąja patirtimi

   Mūsų pasaulis nėra vien rožėmis klotas. Šią tiesą žinome visi. Todėl kritiniais momentais itin svarbu sulaukti kompetentingos pagalbos rankos, kuri leistų pakilti ir toliau žengti gyvenimo keliu.

Plačiau
 
   2020-02-20  Neįgaliųjų sporto varžybos Ariogaloje

   Raseinių neįgaliųjų užimtumo ir paslaugų centras įgyvendindamas Sporto rėmimo fondo lėšomis finansuojamą projektą „Aktyvi fizinė veikla – geros savijautos garantas“ organizavo neįgaliųjų sporto varžybas Ariogaloje. Neįgalieji varžėsi bočios ir smiginio rungtyse. Varžybų metu nestigo azarto ir geros nuotaikos.

Plačiau
 
   2020-02-19  Įvyko bendruomeninių organizacijų tarybos posėdis

   Siekiant įgyvendinti bendruomeninių organizacijų plėtros politiką Savivaldybėje, Tarybos sprendimu trejų metų kadencijai yra sudaryta Raseinių rajono savivaldybės bendruomeninių organizacijų taryba (BO). Vasario 11 d. įvyko trečiasis Savivaldybės bendruomeninių organizacijų tarybos posėdis. Jame dalyvavo visi 11 BO tarybos narių. BO nariai analizavo rajono bendruomeninių organizacijų anketinės apklausos duomenis. Bendruomeninės organizacijos džiaugiasi, kad Savivaldybė skiria finansinę pagalbą, kad išlaiko labai svarbų buhalterio etatą, nes bendruomenių dokumentacija vis keičiasi ir kasmet griežtėja. Pagal anketų duomenis galima spręsti, kad vienos iš pagrindinių problemų, su kuriomis šiuo metu susiduria mūsų rajono bendruomeninės organizacijos yra tai, kad nevertinamas bendruomeninių organizacijų aktyvo savanoriškas darbas, veiklai plėtoti trūksta žmogiškųjų išteklių, žinių, gebėjimų ir finansinių išteklių. Pagal anketų analizės išvadas buvo parengtas bendruomeninių organizacijų problemų ir pasiūlymų kaip jas spręsti sąrašas, kuris buvo išsiųstas į Vidaus reikalų ministeriją.

Plačiau
 
   2020-02-19  Prasidėjo svarstymai dėl 2020 m. Savivaldybės biudžeto

   Biudžeto ir socialinio ekonominio vystymo komiteto nariai vakar pradėjo svarstyti 2020 m. Savivaldybės biudžetą. Komiteto narių posėdis pasižymėjo konstruktyvumu ir bendra nuostata ieškoti gyventojų interesus labiausiai atspindinčių sprendimų.

Plačiau
 
   2020-02-18  Raseiniuose paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena

   Drauge su visa Tauta atšventėme Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Prasminga, kad ši šventė mums visiems tapo nuostabia proga pagalvoti apie savo Tėvynę ir džiaugtis jos laisve.

Plačiau
 
   2020-01-30  Rengiamas Nacionalinio diktanto konkursas

   Raseinių rajono savivaldybė šiemet vėl prisijungė prie Lietuvoje didžiulio populiarumo sulaukusio Nacionalinio diktanto 2020 m. konkurso. Raseiniuose Nacionalinis diktantas bus rašomas V. Kudirkos g. 5, II a. salėje vasario 28 d. (penktadienį) 11 val.

Plačiau
 
Skelbimai
 
   2020-02-21  Raseinių rajono savivaldybės administracija skelbia Raseinių rajono savivaldybės sporto klubų projektų, kurie bus finansuojami 2020 m. Savivaldybės biudžeto lėšomis, atranką

   Skatindama gerinti rajono gyventojų užimtumą, mažinti nusikalstamumą, propaguodama sveiką gyvenimo būdą, plėtodama įvairias sporto šakas ir remdama rajono sporto klubų veiklas, Raseinių rajono savivaldybės administracija kviečia sporto klubus teikti paraiškas projektų finansavimui. 2020 m. rajono savivaldybės biudžete šiai sričiai skirta 28000 Eur.

Plačiau
 
   2020-02-21  Skelbiamas konkursas „Kovo 11-oji – tai mes“
 
   2020-02-20  Nekilnojamojo turto pardavimo viešo elektroninio aukciono sąlygos
 
   2020-02-20  ANONSAS Kviečiame nemokamai peržiūrėti filmą „Partizanas“

   Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo trisdešimtmečio proga Raseinių rajono kultūros centras drauge su Raseinių rajono savivaldybe kviečia gyventojus į režisierės Agnės Zalanskaitės dokumentinį filmą „Partizanas“. Jis bus rodomas Raseinių rajono kultūros centre Ariogaloje kovo 10 d. 18 val.

Plačiau
 
   2020-02-19  Planuojamos kariuomenės pratybos

   Š. m. vasario 22-23 d. Raseinių rajone, Bedančių kaimo apylinkėse ir Bedančių miške, Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dariaus ir Girėno apygardos 2-oji rinktinė planuoja vykdyti 210 lengvosios pėstininkų kuopos karinio rengimo pratybas. Mokymų metu judės ginkluoti kariai, bus naudojami imitaciniai šaudmenys. Kariai laikysis priešgaisrinių ir gamtos apsaugos taisyklių, kelių eismo taisyklių ir civilių gyventojų kasdienė veikla nebus trikdoma.

Plačiau
 
   2020-02-18  Demokratiniams rinkimams 100 metų
 
   2020-02-17  Įmonių, įstaigų, visuomeninių organizacijų, bendruomenių, viešųjų įstaigų ir kt. dėmesiui

   Primename, kad iki š. m. vasario 25 d. vis dar galima teikti pasiūlymus „Auksinio lūšiuko“ apdovanojimams.

Plačiau
 
   2020-02-12  Konkursas Nevyriausybinių organizacijų 2020 metų vaikų dienos centrų veiklos rėmimo projektams finansuoti

Raseinių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius skelbia konkursą Nevyriausybinių organizacijų 2020 metų vaikų dienos centrų veiklos rėmimo projektams finansuoti. Projektų paraiškas gali teikti nevyriausybinės organizacijos: viešieji juridiniai asmenys ar jų padaliniai, teikiantys dienos socialinės priežiūros ir ugdymo paslaugas (asociacijos, labdaros ir paramos fondai, bendruomenės, viešosios įstaigos (išskyrus viešąsias įstaigas, kurių savininko teises įgyvendina valstybės arba savivaldybės institucija).

   Savivaldybės biudžeto lėšos skiriamos socialinių ir gyvenimo įgūdžių ugdymo, sociokultūrinių ir kitų su vaiko ugdymu, jo teisių apsauga, integracija į šeimą, visuomenę susijusių paslaugų (socialinių, higienos įpročių formavimas, pagalba ruošiant pamokas ir kt.) teikimui, informavimo, konsultavimo, tarpininkavimo paslaugų teikimui, nemokamo vaikų dienos centro lankytojų maitinimo organizavimui ir laisvalaikio užimtumo organizavimui.

Plačiau
 
   2020-02-12  Konkursas 2020 m. Nevyriausybinių organizacijų socialinės veiklos rėmimo projektams finansuoti

   Raseinių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius skelbia konkursą 2020 m. Nevyriausybinių organizacijų socialinės veiklos rėmimo projektams finansuoti. Projektų paraiškas gali teikti neįgaliųjų ir kitos nevyriausybinės organizacijos, asociacijos ir religinės bendruomenės, išskyrus kaimo bendruomenes ir pareiškėjas, organizuojančias ir teikiančias socialines paslaugas, kurios teikia veikloms vykdyti iš Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje finansavimo.

Plačiau
 
   2020-02-11  Pranešimas apie perkamas gyvenamąsias patalpas
 
   2020-02-03  Nekilnojamojo turto pardavimo viešo elektronininio aukciono sąlygos
 
   2020-01-30  Raseinių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius informuoja

   Rajono savivaldybės gyventojams skirtų maisto produktų iš Europos Sąjungos intervencinių maisto atsargų dalinimo grafikas 2020 m. vasario-kovo mėn.

Plačiau
 
   2020-01-23  Kviečiame teikti pasiūlymus dėl numatomų maudyklų stebėsenos Raseinių rajone

   Raseinių rajono savivaldybės tarybos 2019 m. balandžio 29 d. sprendimu Nr. TS-121 ,,Dėl Raseinių rajono savivaldybės maudyklos ir rekreacinių zonų nustatymo“ buvo patvirtintos devynios Raseinių rajono maudyklos, kuriose maudymosi sezono metu yra atliekami vandens kokybės mikrobiologiniai tyrimai.

Plačiau
 
   2020-01-16  Neprižiūrimi statiniai - dažnoje savivaldybėje pasitaikanti problema

   Raseinių rajono savivaldybės administracija kreipsis į teismą dėl statinių, kurie neturi savininkų (ar kurių savininkai nežinomi), pripažinimo bešeimininkiais ir jų perdavimo valstybės ar Raseinių rajono savivaldybės nuosavybėn, tarp jų:

Plačiau
 
   2020-01-08  Įmonių, įstaigų, visuomeninių organizacijų, bendruomenių, viešųjų įstaigų ir kt. dėmesiui

   Vadovaudamiesi Raseinių rajono savivaldybės tarybos 2016 m. gruodžio 22 d. sprendimu Nr. TS-437 „Dėl Raseinių rajono savivaldybės teikiamų dovanojimų nuostatų patvirtinimo“ informuojame, kad iki š. m. vasario 25 d. galima teikti pasiūlymus „Auksinio lūšiuko“ apdovanojimams.

Plačiau
 
   2020-01-08  Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos informacija

   Skelbiamas kvietimas teikti paramos paraiškas pagal 2020 metų nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai teikimo taisykles, patvirtintas žemės ūkio ministro 2020 m. sausio 7 d. įsakymu Nr. 3D-7 ,,Dėl 2020 metų nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai teikimo taisyklių patvirtinimo“.

Plačiau
 
   2019-12-19  Lietuvos Respublikos Vyriausybės narių gyventojų priėmimo Vyriausybės priimamajame (Gedimino pr. 11, Vilnius) 2020 metų sausio - kovo mėnesiais grafikas
 
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Andrius Bautronis

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
  

 
 
 

 

 
 
 


 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.